Już są pierwsze zdjęcia dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego!
Księżna Meghan i książę Harry z Baby Sussex na rękach / fot. Getty Images

Już są pierwsze zdjęcia dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego!

Jak wygląda Baby Sussex?
08.05.2019

Jak wygląda Baby Sussex? 

Choć księżna Meghan ostatecznie zdecydowała się urodzić w szpitalu (a nie, jak wcześniej planowała, w rezydencji Frogmore Cottage, czyli swoim nowym domu), wbrew panującej w rodzinie królewskiej tradycji, nie pojawiła z maluchem na rękach w drzwiach szpitala. To, jak wygląda Baby Sussex pozostawało więc tajemnicą. Aż do dziś. Na światło dzienne wyszły bowiem pierwsze zdjęcia niemowlęcia.

Pierwsze zdjęcie dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Fotografie przedstawiające świeżo upieczonych rodziców z synkiem zostały zrobione w St George's Hall na Zamku w Windsorze (hrabstwo Berkshire), gdzie odbyło się także krótkie spotkanie z prasą. Meghan ma na sobie białą sukienkę na guziki (o swoim ulubionym kroju inspirowanym kamizelką) oraz, tradycyjnie już, czółenka na szpilce. Książę Harry ubrany jest zaś w jasnoszary garnitur, białą koszulę i granatowy krawat. To właśnie dumny tata trzyma malucha w ramionach.

Przypominamy, że Baby Sussex urodziło się 6 maja o godzinie 5.26 rano, ważąc niewiele ponad 3 kilogramy. Wciąż nie wiadomo jeszcze, jak będzie miało na imię. No cóż, rodzina królewska, wie jak budować napięcie. 

Wszystko, co warto wiedzieć o dziecku Meghan i Harry'ego.

fot. Getty Images

Jak wygląda Baby Sussex

fot. Getty Images

fot. Getty Images

AKTUALIZACJA:

Wiemy, jak ma na imię Baby Sussex!

Imię najmłodszego członka rodziny królewskiej jest już znane. Na oficjalnym instagramowym profilu księcia i księżnej Sussex @sussexroyal właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie malucha – tym razem nie tylko z mamą i tatą, ale i innymi członkami rodziny – królową Elżbietą II, księciem Filipem oraz Dorią Ragland, mamą Meghan Markle. A pod zdjęciem pojawił się komunikat, na który wszyscy czekali – ujawniono, jak będzie się nazywać maluch. A więc informujemy – synek księżnej Meghan i księcia Harry'ego będzie nosić imię Archie. A konkretnie Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Jak wam się podoba?

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie