Księżna Kate znów założyła swoje ulubione buty (na które może sobie pozwolić każdy)
Księżna Kate / fot. Getty Images

Księżna Kate znów założyła swoje ulubione buty (na które może sobie pozwolić każdy)

I dobrała do nich ubrania, które tego lata trzeba mieć.
21.05.2019

Pamiętacie zaprojektowany przez księżną Kate ogród, w którym w miniony weekend zrobiono najnowsze oficjalne zdjęcia jej, księcia Williama oraz ich dzieci: George'a, Charlotte i Louisa? Wczoraj, 20 maja 2019 roku, arystokratka odwiedziła go po raz kolejny, by spotkać się z dziećmi z lokalnej społeczności. I po raz kolejny, założyła swoje ulubione buty – białe tenisówki kultowej już marki Superga, której historia sięga początków XX wieku.

Księżna Kate po raz kolejny w tenisówkach marki Superga

Księżna Kate ma do nich słabość od dłuższego czasu. Może dlatego, że przed laty tenisówki Superga nosiła także Lady Diana. Obie szczególnie upodobały sobie najbardziej model 2750 – najbardziej klasyczny z oferty marki – na płaskiej podeszwie i – najlepiej – w białym kolorze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Księżna Kate Middleton kocha nas! Przyłapana po raz kolejny dzisiaj w naszym klasycznych #2750cotuclassic . #supergalovers #katemiddleton @supergauk

A post shared by Superga Polska (@superga_polska) on

 

Księżna Kate wczoraj założyła je już po raz kolejny, look uzupełniając o spodnie-kuloty z wysokim stanem i w eleganckim kamelowym odcieniu (to także propozycja popularnej sieci – konkretnie marki Massimo Dutti) oraz białą bluzkę w folklorystycznym stylu (w kwiatowy wzór w ażurowym wydaniu). I niewątpliwie tego lata warto pójść w jej ślady – księżna postawiła bowiem na rzeczy, które nie dość, że idealnie wpisują się w bieżące trendy, są bardzo wygodne. Czy nie za to kochamy ją właśnie najbardziej? 

Księżna Kate w tenisówkach Supergafot. Getty Images

Kate Middleton w tenisówkach Supergafot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie