Zoë Kravitz wzięła sekretny ślub!
Zoë Kravitz / fot. Getty Images

Zoë Kravitz wzięła sekretny ślub!

„To wspaniałe uczucie mieć u boku kogoś, przy kim można czuć się w stu procentach sobą” – powiedziała.
23.05.2019

Gwiazda Wielkich kłamstewek, być może dlatego, że jest córką muzyka Lenny'ego Kravitza i aktorki Lisy Bonet, o swoim życiu prywatnym nie lubi mówić zbyt wiele. Mimochodem dowiedzieliśmy się więc o jej zaręczynach, do których doszło we wrześniu ubiegłego roku („A tak, jestem zaręczona” – powiedziała gwiazda w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone). Niespodzianką jest też wiadomość, że... właśnie wyszła za mąż. 

zoe kravitzfot. Getty Images

Zoë Kravitz już po ślubie!

Jak podaje amerykański Harper's Bazaar, Zoë Kravitz i jej partner, aktor Karl Glusman (znany choćby z filmu Zwierzęta nocy) są już po ślubie – a konkretnie po ślubie cywilnym. W najbliższym czasie ma jednak odbyć się kolejna, oficjalna ceremonia, a także przyjęcie dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Kiedy? Dokładna data nie jest jeszcze znana, najprawdopodobniej jednak uroczystość odbędzie się w lipcu – we Francji.

Zoë Kravitz nową ambasadorką YSL Beauty.

Zoë Kravitz i Karl Glusman są parą odkąd w 2016 roku spotkali się w jednym z barów. Niewiele później zresztą zamieszkali razem. „To wspaniałe uczucie mieć u boku kogoś, przy kim można czuć się w stu procentach sobą” – powiedziała aktorka jakiś czas temu. Podkreślając, że przy swoim wybranku może robić nawet najdziwniejsze rzeczy. Nie dziwi więc, że gdy w lutym 2018 roku uklęknął przed nią (w ich domu, ubrany w pidżamę), by się oświadczyć, odpowiedziała „tak”. Teraz „tak” powiedzieli sobie także w urzędzie stanu cywilnego. Gratulujemy!

Piękne geny, czyli jak wyglądają dzieci najsłynniejszych kobiet w Hollywood.

Zoe Kravitz i Karl Glusmanfot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie