Spice Girls rozpoczynają dziś trasę koncertową. Jak zareagowała Victoria Beckham?
Spice Girls / fot. Getty Images

Spice Girls rozpoczynają dziś trasę koncertową. Jak zareagowała Victoria Beckham?

#FriendshipNeverEnds
24.05.2019

Trasa koncertowa Spice Girls startuje już dziś. Co na to Victoria Beckham?

Pamiętacie, jak w listopadzie ubiegłego roku informowałyśmy, że Spice Girls znów zaśpiewają razem (i jak na tę wiadomość zareagowała Adele)? Tak się składa, że ten moment nadszedł właśnie teraz. Pierwszy koncert w ramach Spice World 2019 Tour – pierwszej trasy koncertowej Spice Girls od przełomu 2007 i 2008 roku, kiedy to wyjątkowo zespół dał 49 koncertów po tym, jak zawiesił działalność, odbędzie się dzisiejszego wieczoru w Croke Park w Dublinie. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami na scenie zobaczymy jedynie Melanie Brown (Scary Spice), Melanie Chrishol (Sporty Spice), Geri Horner (Ginger Spice) i Emmę Bunton (Baby Spice). Victoria Beckham, przed laty znana jako Posh Spice, nie zamierza dołączyć do swoich koleżanek. Co nie znaczy, że im nie kibicuje – na swoim Instagramie zamieściła właśnie wspierający je post. 

Victoria Beckham wspiera koleżanki ze Spice Girls

„Dużo szczęścia dla dziewczyn, które dziś ruszają w trasę koncertową” – napisała pod zdjęciem zespołu z czasów świetności (jest więc na nim także i ona), które opublikowała przed kilkoma godzinami. Post oznaczyła hasztagiem #FriendshipNeverEnds (z ang. – przyjaźń nigdy nie przemija), nawiązując tym samym do alternatywnego tytułu jednej z piosenek zespołu. Dodała też drugi hasztag #SpiceGirls.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good luck to the girls today as they start their tour! x VB #SpiceGirls #FriendshipNeverEnds @EmmaLeeBunton @TheRealGeriHalliwell @OfficialMelB @MelanieCMusic

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Dlaczego na scenie nie zobaczymy Victorii? Jak podała we wcześniejszym oświadczeniu, musi skoncentrować się na własnej karierze – w końcu jako projektantka odnosi sukces za sukcesem, a do tego projektuje kosmetyki i prowadzi kanał na YouTubie. Może jednak pojawi się na jednym z koncertów wśród fanek zespołu? Tego moglibyśmy się po niej spodziewać. 

Victoria Beckham udowadnia, że legginsy mogą wyglądać stylowo.

Victoria Beckham jako Posh Spicefot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie