Selena Gomez ubrała się zupełnie jak Rachel z „Przyjaciół”!
Selena Gomez / fot. Getty Images

Selena Gomez ubrała się zupełnie jak Rachel z „Przyjaciół”!

Gwiazda postawiła na wzorcowy look rodem z lat 90.
30.05.2019

Jak widać sentyment do Przyjaciół mają nie tylko popularne sieciówki (ostatnio choćby H&M), które wprowadzają do sprzedaży całe kolekcje inspirowane kultowym serialem. Słabość do niego mają także i gwiazdy. Najlepszym przykładem jest aktorka Selena Gomez, która ostatnio ubrała się zupełnie jak Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel Green. Nie umknęło to uwadze internautów (w końcu przed nimi nic się nie ukryje). Ostatnia stylizacja gwiazdy spodoba się wam zwłaszcza, jeśli (podobnie jak światowej sławy projektanci) cenicie sobie nie tylko Przyjaciół, ale styl rodem z lat 90. Bo to właśnie w tej estetyce utrzymany jest look Gomez.

Serial Przyjaciele miał głównego bohatera. Zauważyliście?

Selena Gomez jak Rachel z Przyjaciół 

Podobieństwo Seleny Gomez do Rachel z Przyjaciół jako pierwsze wychwyciły założycielki instagramowego profilu @girlsworewhat, których konikiem jest podpowiadanie innym dziewczynom, co noszą inne fashionistki w tym gwiazdy (nie dziwi więc, że ich profil śledzi prawie 7 tysięcy obserwatorów). Swoim spostrzeżeniem od razu podzieliły się na swoich InsaStories. Zresztą zobaczcie same:

Widzimy więc, że Selena postawiła na klasyczny, biały T-shirt, na który założyła czarny kombinezon, stylizacje uzupełniając o czarną czapkę z daszkiem (zgodnie z modą z lat 90. założoną tył na przód) i okulary przeciwsłoneczne w wersji mikro. By jeszcze bardziej upodobnić się do Jennifer Aniston, podobnie jak ona przed laty, włosy związała w dwa warkoczyki. Fajnie?

Urodowy trik Jennifer Aniston, dzięki któremu zapomnisz o rozmazującej się szmince.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie