Królowa Letizia założyła kamizelkę z Zary. To idealna baza letniej stylizacji do pracy
fot. Getty Images

Królowa Letizia założyła kamizelkę z Zary. To idealna baza letniej stylizacji do pracy

Wciąż można ją kupić.
30.05.2019

Hiszpańska królowa Letizia, żona Filipa VI Burbona, obok księżnej Kate i Ranii, królowej Jordanii, należy do najlepiej ubranych arystokratek na świecie. Nie dziwi więc, że jej styl inspiruje rzesze fashionistek – zwłaszcza tych, które na równi z najświeższymi trendami cenią sobie klasyczną elegancję. Dobra wiadomość? Ubrania o prostych fasonach, bo właśnie w takich najczęściej widywana jest królowa, nierzadko pochodzą  z popularnych sieciówek – nie trzeba więc mieć w żyłach błękitnej krwi, aby móc sobie na nie pozwolić. Spośród popularnych marek królowa Letizia szczególnie wspiera te hiszpańskie – Mango oraz Zarę. I właśnie w kolekcji tej ostatniej znajdziecie kamizelkę, którą arystokratka założyła przed kilkoma dniami.

Plecione espadryle królowej Letizii są sprzedażowym hitem.

Królowa Letizia w kamizelce z Zary

Mowa o okryciu ze strukturalnej tkaniny w pasteloworóżowym odcieniu i z odwrotnie wykrojonym kołnierzem, która wciąż jest dostępna w sprzedaży. W sklepie online Zary znajdziecie ją w rozmiarach od XS do L, a zapłacicie za nią 249 zł. Bezrękawnik wyposażony jest w dwie pojemne kieszenie. Jak go nosić? Najlepiej, wzorem królowej Letizii zestawić go z szerokimi spodniami z kantem (również w bladoróżowym, najmodniejszym w tym sezonie, odcieniu) oraz dopasowanym topem. Stylizację uzupełniając czółenkami na szpilce (arystokratka postawiła na model z paskami z przezroczystego plastiku) i kopertówkę w białym kolorze. Zresztą zobaczcie same:

Królowa Letizia w kamizelce z Zaryfot. Getty Images

fot. Getty Images

Królowa Letizia kamizelkę założyła na uroczystość przyznania stypendiów w CaixaForum w Madrycie, ale naszym zdaniem strój równie dobrze sprawdzi się także na co dzień – zwłaszcza do pracy. Nawet w największe upały. 

Królowa Letizia pokazała się w sukience z Zary. Wy też możecie ją mieć.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie