Córka Reese Witherspoon pojawiła się u boku mamy na premierze „Wielkich kłamstewek”
Premiera drugiego sezonu „Wielkich kłamstewek” / fot. Getty Images

Córka Reese Witherspoon pojawiła się u boku mamy na premierze „Wielkich kłamstewek”

Wyglądały niemal identycznie!
31.05.2019

Reese Witherspoon i Ava Phillippe na premierze drugiego sezonu Wielkich kłamstewek

Na ten moment czekałyśmy długo i... wreszcie się doczekałyśmy – drugi sezon Wielkich kłamstewek na na HBO będzie można obejrzeć już 10 czerwca, a wczoraj, za oceanem, odbyła się uroczysta premiera serialu. W Nowym Jorku, bo właśnie tam świętowano wznowienie produkcji spotkały się więc odtwórczynie głównych ról: Nicole Kidman (Celeste), Laura Dern (Renata), Zoë Kravitz (Bonnie) oraz Reese Witherspoon (Madeline), która przyprowadziła na premierę nieoczekiwanego gościa – swoją ukochaną córkę, Avę Phillippe. Która jest łudząco podobna do swojej mamy.

Jak wyglądały znane matki, gdy były w wieku swoich córek?

Jak wygląda córka Reese Witherspoon, Ava Phillippe?

Ava jest jeszcze nastolatką (20 lat skończy dopiero we wrześniu tego roku), jednak łatwo można pomylić ją z jej sławną mamą – obie mają długie blond włosy i identyczne niebieskie oczy. Są też bardzo podobnego wzrostu i obie lubią nosić tradycyjnie kobiece kreacje – sukienki podkreślające sylwetkę i odważnie eksponujące ramiona (model, na który postawiła Witherspoon to projekt Elliego Saaba). Zdjęcia z premiery są na to najlepszym dowodem.

Reese Witherspoon z córką, Avą Phillippefot. Getty Images

Matka i córka nie tylko mają podobne upodobania jeśli chodzi o garderobę. Noszą także podobny, delikatny makijaż – delikatnie wytuszowane oczy, usta podkreślone różowym błyszczykiem i odrobinę różu na policzkach. Nawet fryzury mają niemal identyczne – bez grzywki, za to z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem. Na pierwszy rzut oka widać także, że łączy je wyjątkowa więź. Nie bez przyczyny ten wieczór postanowiły spędzić razem.

Córka Bena Afflecka wygląda identycznie jak jej piękna mama.

Reese Witherspoon z córką, Avą Phillippefot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie