Ostatnia stylizacja Beyoncé to dowód na to, że nie może się doczekać premiery „Króla Lwa”
Beyoncé / fot. Getty Images

Ostatnia stylizacja Beyoncé to dowód na to, że nie może się doczekać premiery „Króla Lwa”

Podobnie jak Blue Ivy, która zaśpiewała piosenkę z filmu.
03.06.2019

Wy też nie możecie się już doczekać filmowej adaptacji Króla Lwa? Mamy dla was dwie (dobre) wiadomości. Po pierwsze, polska premiera już niedługo, bo 17 lipca tego roku. Po drugie – w oczekiwaniu na nią nie jesteście osamotnione. Dni do wydarzenia odlicza także sama Queen B, która użycza głosu filmowej lwicy Nali. Ostatnia stylizacja gwiazdy jest na to najlepszym dowodem. To projekt libańskiego projektanta haute couture Georgesa Hobeiki.

Król Lew już w lipcu w kinach. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

Beyoncé na Wearable Art Gali 2019 w stylizacji inspirowanej Królem Lwem

Podczas tegorocznej edycji Wearable Art Gala – wydarzenia, którego gospodarzem jest jej mama, Tina Knowles Lawson, i które w tym roku odbyło się w Santa Monica 1 czerwca, Beyoncé pojawiła się ubrana od stóp do głów w złoto. A konkretnie dopasowany do ciała kombinezon wykończony piórami, z ogromnym wizerunkiem lwa na piersiach (i równie spektakularną peleryną). Stylizacją gwiazda niezwłocznie pochwaliła się na Instagramie, publikując na swoim profilu kilka zdjęć kreacji (w formie slajdshow). Nie byłaby jednak sobą, gdyby nie dodała także krótkiego wideo, na którym jej siedmioletnia córeczka Blue Ivy (ubrana nie mniej spektakularnie) śpiewa fragment piosenki z filmu – Circle of Life (z ang. – Krąg życia). Posłuchajcie. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Skąd pomysł na stylizację? No cóż, nie tylko z sentymentu do disneyowkiej animacji. Hasło przewodnie imprezy brzmiało A Journey to the Pride Lands (w wolnym tłumaczeniu – Podróż do Lwiej Ziemi), a to przecież bezpośrednie nawiązanie do bajki. Bardzo chwytliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę nadchodzącą premierę. 

Beyoncé sprawiła, że teraz wszyscy chcą mieć tę bluzkę. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie