Czy to koniec związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera?
fot. Getty Images

Czy to koniec związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera?

Top modelka wyprowadziła się z domu.
06.06.2019

Poważny kryzys w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera

O kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera mówiło się już od jakiegoś czasu – zwłaszcza, kiedy aktor, w związku z promocją jego filmu Narodziny gwiazdy, regularnie widywany był z Lady Gagą. Piosenkarka zdementowała jednak plotki o romansie z kolegą z planu. A kiedy film zszedł z ekranów, przestano widywać ich razem. Nie zmienia to jednak faktu, że między Bradleyem Cooperem, a jego wieloletnią partnerką, Iriną Shayk, nie dzieje się najlepiej. A właściwie ich związek wisi na włosku. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami zza oceanu top modelka właśnie wyprowadziła się z domu. 

fot. Getty Images

Irina Shayk wyprowadziła się od Bradleya Coopera

„Relacje Iriny i Bradleya bardzo się ochłodziły” – na łamach magazynu The Sun zdradziła osoba z najbliższego otoczenia gwiazd. „Kryzys trwa już od kilku miesięcy, Irina zadecydowała więc, że najlepsze co może zrobić, to wyprowadzić się do własnego mieszkania. Wygląda na to, że nie ma co liczyć, by się dogadali” – dodała. 

Jak jest naprawdę? Do końca nie wiadomo. Ani Irina Shayk ani Bradley Cooper nie wypowiedzieli się jeszcze w tej sprawie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys – w końcu to jedna z naszych ulubionych (i najlepiej ubranych) par. Aktor i top modelka są razem od 2015 roku, a dwa lata temu zostali rodzicami dziewczynki, Lei de Seine. Co będzie dalej? Czas pokaże.

Co dzieje się między Lady Gagą i Bradleyem Cooperem?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie