„Narodziny gwiazdy” jedną z przyczyn rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk
fot. Getty Images

„Narodziny gwiazdy” jedną z przyczyn rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk

A jednak!
12.06.2019

Przyczyny rozstania Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Nie minął tydzień, odkąd Bradley Cooper i Irina Shayk – jedna z najgłośniejszych ostatnio par w showbiznesie – rozstali się. Po czterech latach związku top modelka zdecydowała wyprowadzić się z willi partnera (i ojca jej dwuletniej córeczki Lei de Seine). O kryzysie w ich związku mówiło się, odkąd Cooper regularnie widywany był z Lady Gagą, z którą na planie filmu Narodziny gwiazdy stworzyli niezapomniany duet. Piosenkarka kategorycznie zaprzeczała jednak, jakoby ją i Bradleya łączyło coś więcej niż praca. Zapewniając, że chemia, którą widzimy między nimi to nic innego jak... profesjonalizm. Po prostu dając wspólne występy (w tym podczas oscarowej gali) promujące film, chcieli wypaść wiarygodnie jako para. A my daliśmy się nabrać.

Okazuje się jednak, że Narodziny gwiazdy nie pozostały bez wpływu na rozstanie Bradleya i Iriny. Jak podaje magazyn People, to właśnie podczas pracy nad filmem, drogi partnerów zaczęły się rozchodzić.

„Bradley był emocjonalnie nieobecny podczas długiego kręcenia Narodzin gwiazdy” – magazynowi zdradziła osoba z najbliższego otoczenia gwiazd. „Irina i Bradley próbowali uratować swój związek, ale zmiany, które zaszły, okazały się być nieodwracalne. Nie od razu było to jednak widoczne, w końcu top modelka i aktor od zawsze dbali o to, by ich życie prywatne pozostało... prywatne. O tym, że coś jest nie tak, wiedziały tylko najbliższe im osoby” – dowiadujemy się. 

Czy jest jeszcze cień nadziei na uratowanie związku? Nic na to nie wskazuje. Irina Shayk skupiła się teraz na pracy – na swoim Instagramie publikując zdjęcia z kampanii Intimissimi, której została twarzą (a komentarze pod zdjęciami nie pozostawiają wątpliwości, że związek modelki z aktorem to już zamknięty rozdział).

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

O Bradley'u wiadomo niewiele. Wiadomo jednak, że nie planuje związać się z Lady Gagą. „Nie ma na to szans” – dowiadujemy się na łamach magazynu Sun. „Nie teraz, bo choć są dobrymi przyjaciółmi i często ze sobą rozmawiają, Bradley nie jest typem mężczyzny, który z łatwością przeskakuje z kwiatka na kwiatek. A już na pewno nie zrobiłby tego po wszystkich plotkach na temat jego i Lady Gagi” – dowiadujemy się u źródła. Jaki będzie finał tej historii? Z pewnością czas wskaże odpowiedź. 

Co się dzieje między Lady Gagą i Bradleyem Cooperem?

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie