Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się!
fot. Getty Images

Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się!

Tego nie spodziewał się nikt.
16.06.2019

Nie tylko związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera ostatnio się zakończył (jak się okazuje, jedną z przyczyn rozstania były Narodziny gwiazdy). Zgodnie z najnowszymi doniesieniami zza oceanu, także kolejna ze słynnych par właśnie ogłosiła rozstanie. Co zaskakujące tym bardziej, że nie było ku temu żadnych powodów. Mowa gwieździe 50 twarzy Greya Dakocie Johnson i Chrisie Martinie, wokaliście zespołu Coldplay.

fot. Getty Images

Dakota Johnson i Chris Martin rozstali się

Po raz pierwszy widziano ich razem w październiku 2017 roku, kiedy to wspólnie wybrali się na kolację. W grudniu oficjalnie mówili już, że są parą. I wyglądało na to, że związek ten traktują bardzo poważnie, czego wyraz dali rok póżniej, spędzając razem Święto Dziękczynienia. W dodatku nie we dwoje, ale z całą rodziną – w towarzystwie byłej żony Chrisa Martina, Gwyneth Paltrow, z jej nowym mężem – Bradem Falchukiem oraz dziećmi Apple i Mojżeszem. W tym czasie pojawiały się też plotki, że Dakota Johnson spodziewa się dziecka z Martinem. Teraz, po osiemnastu miesiącach związku mówi się o ich rozstaniu.

Dakota Johnson najlepiej ubraną gwiazdą sezonu. Jest się czym inspirować.

Chris Martinfot. Getty Images

„Niedawno jeszcze rozmawiali o zaręczynach, teraz jednak postanowili pójść w dwie różne strony, co dla wszystkich jest zaskoczeniem” – na łamach magazynu The Sun, powiedziała osoba z najbliższego otoczenia gwiazd. To nieoczekiwane zwłaszcza dla przyjaciół pary, którzy zapewniali, że „Chris i Dakota zawsze byli wyluzowani i wyglądali razem na bardzo szczęśliwych”. Dakota pozostawała też w przyjaźni z Gwyneth. Co więc się stało, że drogi Dakoty i Chrisa się rozeszły? Na razie nie wiadomo...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Consciously throupling

Post udostępniony przez Derek Blasberg (@derekblasberg)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie