Latem to właśnie na te buty księżna Meghan zamienia szpilki
fot. Getty Images

Latem to właśnie na te buty księżna Meghan zamienia szpilki

To już letnia klasyka!
23.06.2019

Przed laty nosili je... katalońscy chłopi, dziś pokochała je nawet arystokracja. To między innymi zasługa Yvesa Saint Laurenta, który w latach 60. XX wieku odmienił tradycyjny model, wzbogacając go o zawiązywaną w kostce tasiemkę. I... pokazał buty na wybiegu. Dziś królują nie tylko na środziemnomorskich plażach czy deptakach modnych kurortów, ale i na ulicach miast.  A także instagramowych profilach fashionistek, które prześcigają się w pomysłach, jak je nosić.

No cóż, espadryle, bo właśnie o nich mowa, są już synonimem letniej elegancji. Elegancji, dla której nie trzeba rezygnować z wygody. Być może właśnie na tym polega ich fenomen i to właśnie dlatego buty pokochała także księżna Meghan. Która nosi je latem zamiast swoich ulubionych szpilek.

Księżna Meghan w espadrylachfot. Getty Images

Espadryle Castaner Carina – ulubione buty na lato księżnej Meghan

Księżna słynie z zamiłowania do wysokich butów, nie dziwi więc, że szczególnie upodobała sobie espadryle na platformie. A konkretnie model marki Castaner Carina, w klasycznym czarnym kolorze (w sprzedaży dostępne są także beżowe i jasnozielone). Dobra wiadomość? Espadryle Castaner Carina kosztują znacznie mniej niż większość butów, które nosi Meghan. Na Net-A-Porter kupicie je za 80 funtów. 

Buty, które w swoich garderobach mają także Pippa Middleton, Gwyneth Paltrow i Anne Hathaway, pasują zarówno do zwiewnych sukienek maksi (to właśnie w tym wydaniu nosiła je księżna podczas swojej ubiegłorocznej podróży służbowej do Australii i Nowej Zelandii), jak i jeansów (wzorem francuskiej ikony stylu Jane Birkin polecamy te z rozszerzanymi nogawkami)  i T-shirtu. To inwestycja na lata! 

Obiekt pożądania: espadryle Chanel.

Meghan Markle w espadrylach

Espadryle Castaner Carinafot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie