Płakałyście na „Titanicu”? Wzruszy was ostatnia stylizacja Céline Dion
Céline Dion w naszyjniku z „Titanica” projektu Vetements / fot. Getty Images

Płakałyście na „Titanicu”? Wzruszy was ostatnia stylizacja Céline Dion

Pamiętacie ten naszyjnik?
04.07.2019

Céline Dion w naszyjniku z Titanica podczas tygodnia mody haute couture w Paryżu

Po tym, jak założyła marynarkę na body (zapominając spodni), rzeźbiarską sukienkę 3D (projektu samej Iris van Herpen) czy balową suknię na... spacer z psami, nie sądziłyśmy, że jeszcze jakaś jej stylizacja może wzbudzić aż tyle emocji. A jednak! Céline Dion nie przestaje zaskakiwać. W końcu wciąż trwa paryski tydzień mody haute couture, a przecież to ona jest jego niekwestionowaną królową (pamiętacie hasztag #celinetakescouture?). Jeden z jej ostatnich looków to nie tylko najlepszy dowód na to, że gwiazda doskonale zna się na trendach, ale i... że nie brak jej poczucia humoru. 

Po pierwsze, założyła bowiem T-shirt z nadrukiem „I <3 Paris” i dopiskiem „Hilton” (imitującym odręczne pismo), po drugie – stylizację uzupełniła naszyjnikiem łudząco podobnym do tego, który ważną rolę odegrał w Titanicu, kinowym hicie z drugiej połowy lat 90. Filmu, który promowała nagrana przez nią piosenka My Heart Will Go On, największy chyba wyciskacz łez dekady.

Celine Dion w naszyjniku z Titanica

Celine Dion w naszyjniku z Titanica Vetements

fot. Getty Images

Skąd wzięła naszyjnik (przecież Rose wrzuciła go do oceanu!)? Przychodzimy z pomocą. Podobnie jak T-shirt, to projekt streetowej francuskiej marki Vetements, która swoją wersję filmowego naszyjnika stworzyła na potrzeby kolekcji na wiosnę-lato 2020 (i na wybiegu zaprezentowała właśnie w duecie z T-shirtem). Oba zaprojektowane były na potrzeby męskiej stylizacji. I zestawione z szerokimi szortami i japonkami.

Vetements, wiosna-lato 2020Vetements, wiosna-lato 2020 / fot. ImaxTree / agencja Free

Po pokazie na zestaw ten uwagę Dion zwrócili założyciele równie popularnego co ironicznego profilu na Istagramie @diet_prada, którzy zasugerowali piosenkarce, by się tak ubrała – w końcu wcześniej założyła już bluzę z kapturem z wizerunkami Kate Winslet i Leonardo DiCaprio (także z metką Vetements). Jak widać, podziałało!

Żartowniś w świecie mody – śledzicie już jego konto na Instagramie?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE ACCESSORY OF THE SEASON at @vetements_official SS20 ( @celinedion please cop this to go with your Vetements Titanic hoodie lol). Other highlights include foot-shaped logo flip flops, “I ❤️ Paris Hilton” tees, and fantasy hybrid cartoon mashups (our personal fave)... not to mention the accessory everyone can afford-a greasy paper sleeve of McDonald’s fries. Chock full of nostalgia and lolz, will this collection bring the brand back from their purported retail nosedive? • #vetements #demnagvasalia #parisfashionweek #pfw #titanic #heartoftheocean #diamond #necklace #jewelry #parishilton #flipflops #mcdonalds #fries #cartoon #pikachu #pokemon #charmander #monstersinc #wiwt #ootd #streetwear #hypebeast #highsnobiety #dietprada

A post shared by Diet Prada ™ (@diet_prada) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie