Te gwiazdy nienawidzą ról, które zapewniły im sławę
Blake Lively i Leighton Meester na planie serialu Plotkara / fot. Getty Images

Gwiazdy

Te gwiazdy nienawidzą ról, które zapewniły im sławę

Wymarzona praca czy prawdziwe przekleństwo? Sprawdźcie, z czym zmagają się celebryci po zakończeniu popularnych produkcji!
25.03.2016

Aktor powinien potrafić wcielać się w różne postaci, odgrywać różne motywacje, a czasem nawet kompletnie zmieniać swój wygląd - wszystko to, by stworzyć wiarygodną rolę. Są jednak też takie, które stają się dla aktorów kulą u nogi i przekleństwem. Oto gwiazdy, które wolałyby zapomnieć o swoich niektórych filmowych wcieleniach, nawet mimo tego że zawdzięczają im popularność i fortunę.

 

1. Kate Winslet – Titanic

Aktorka nie lubi oglądać siebie na wielkim ekranie, ale szczególnie ciężko wracać jej do roli Rose z filmu Titanic. „Nie mogę na to patrzeć, drażni mnie nawet mój amerykański akcent. Gdybym tylko miała możliwość, powtórzyłabym dziś każdą scenę tego filmu”, wyznaje.

 

fot. Getty Images

2. Adam Brody – serial Życie na fali 

Adam lubi postać Setha Cohena, którego zagrał we wszystkich czterech sezonach, ale jest po ludzku zmęczony kolejnymi pytaniami dziennikarzy o rolę sprzed 10 lat. „Wybaczcie, że porównam się do wielkiej gwiazdy, ale naprawdę rozumiem, czemu Harrison Ford staje się opryskliwy, kiedy musi wciąż opowiadać o Gwiezdnych wojnach albo Indianie Jonesie”.

 

fot. Getty Images

3. Allison Williams – serial Dziewczyny 

„Marnie doprowadzałaby mnie do szału, gdybym przyjaźniła się z nią w realnym życiu”, mówi Allison Williams. „Ale na planie muszę zapomnieć o tym, jak bardzo nie znoszę tej postaci”. Najtrudniejsza do zaakceptowania dla aktorki, była decyzja jej bohaterki o pójściu do łóżka z Boothem Jonathanem (w tej roli Jorma Taccone) w drugim sezonie serialu, stworzonego przez Lenę Dunham. „Musiałam cały czas walczyć ze sobą”, wyznaje. „Jako Allison nie potrafiłam zaakceptować decyzji Marnie i uwierzyć, że Booth jest geniuszem”.

 

fot. Getty Images

4. Megan Fox – Transformers

Fabularna ekranizacja kultowej kreskówki o robotach przyniosła Megan wielką popularność i otworzyła wiele drzwi. Jednak powodem, dla którego Megan nie wystąpiła w trzeciej części Transformensów, była nie tyle chęć pokazania pełni swoich aktorskich umiejętności (kino akcji nie daje takich możliwości), ile konflikt z reżyserem Michaelem Bale'em, który – jak głoszą plotki - kazał aktorce umyć swoje ferrari.

 

fot. Getty Images

5. Robert Pattinson – saga Zmierzch

Rola Edwarda w filmie Zmierzch przysporzyła Pattinsonowi miliony oddanych fanek. Aktor jednak otwarcie przyznaje, że nie znosi tego bohatera. „Edward jest kompletnie niedorzeczną postacią, im bardziej wczytywałem się w scenariusz, tym mocniej gościa nienawidziłem”, wyznaje gwiazdor. „Poza tym on jest 108-letnim prawiczkiem...”, kpi.

 

fot. Getty Images

6. Blake Lively – serial Plotkara

Rola Sereny van der Woodsen była trudna i wymagała od niej pewnych kompromisów. „To bardzo dziwne uczucie, kiedy ludzie myślą, że świetnie cię znają, ale kompletnie nie wyczuwają, gdzie jest granica pomiędzy kreacją filmowa a normalnym życiem. A ja naprawdę nie jestem kimś, kto częstuje innych kokainą i odbija koleżankom chłopaków”.

 

 

fot. Getty Images

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo