Sarah Jessica Parker chciała zrezygnować z „Seksu w wielkim mieście”
fot. Getty Images

Sarah Jessica Parker chciała zrezygnować z „Seksu w wielkim mieście”

Jak dobrze, że tego nie zrobiła!
20.10.2016

Seks w wielkim mieście to jeden z tych seriali, bez którego nie wyobrażamy sobie pop-kultury. Tym bardziej zaskoczyło nas to, że Sarah Jessica Parker prawie zrezygnowała z roli Carrie Bradshaw.

Okazuje się, że po nakręceniu i wyemitowaniu pierwszego odcinka Seksu... Parker zaczęła mieć wątpliwości. Serial zachwycił wiele osób i zapadła decyzja o nakręceniu całego sezonu, ale Sarah nie chciała być przywiązana do jednego miejsca pracy. Uwielbiała kręcić filmy, grać w sztukach, a co za tym idzie – podróżować. Nie chcąc się tego wyrzec, praktycznie wycofała się z projektu. Na szczęście producenci przekonali ją, by nie podejmowała pochopnych decyzji, nakręciła pierwszy sezon i zobaczyła, jak rozwinie się sytuacja. „Dałam się łatwo przekonać i gdy przyszłam pierwszego dnia na plan zdjęciowy, nie obejrzałam się za siebie”, wspomina Sarah Jessica Parker. „To było najszczęśliwsze, najbardziej rozwijające doświadczenie zawodowe, jakie mogłam sobie wyobrazić”.

Od tamtej pory wszystko potoczyło się bardzo szybko, a miliony kobiet na całym świecie pokochały Seks w wielkim mieście i cztery przyjaciółki z Nowego Jorku, z którymi się utożsamiają się do dziś.

Zobacz także: 7 kłamstw Carrie Bradshaw!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie