Muzyczne spotkanie w Cosmopolitan
Radzimir Dębski / fot. materiały prasowe

Kultura

Muzyczne spotkanie w Cosmopolitan

Anna Maria Jopek, Tomasz Stańko oraz Radzimir Dębski na jednej scenie!
10.01.2017

Kultura ma w stolicy nowy dom. Nie dość, że w ścisłym centrum, to jeszcze z jakim widokiem! Z 42. piętra Apartamentowca Cosmopolitan (ul. Twarda 4) można zobaczyć całe miasto: od Jelonek po Targówek i od Ursynowa po Chomiczówkę.

Po naszym wieczorze Luksus By Harper's Bazaar i wystawie kolaży Rity Zimmerman, które miały tam miejsce pod koniec października, apartament „nad dachami Warszawy” powoli staje się miejscem regularnych spotkań ze sztuką. I to na najwyższym poziomie. Dosłownie i w przenośni.

Niedawno odbył się tam niezwykły koncert. Wystąpili na nim ambasadorzy apartamentowca: najwybitniejszy polski jazzman Tomasz Stańko, przygotowująca się do wspólnych nagrań ze Stingiem Anna Maria Jopek oraz Radzimir Dębski, jedyny polski producent, którego doceniła
Beyoncé (muzyk wygrał konkurs na remiks jej piosenki End of Time).

Koncert składał się z czterech części. Najpierw każdy z artystów wystąpił z własnym repertuarem, a na finał usłyszeliśmy wspólne jam session. Wśród zaproszonych gości znalazło się wielu artystów oraz przedstawicieli świata kultury i sztuki.

Zobacz także: Coachella 2017 – wiemy, kto wystąpi!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo