Mamy najnowsze wieści o trzeciej części „Seksu w Wielkim Mieście”
fot. Getty Images

Kultura

Mamy najnowsze wieści o trzeciej części „Seksu w Wielkim Mieście”

Nie będziecie zachwycone...
29.09.2017

Na początku roku wszystkie fanki kultowego już serialu (i jego kinowej adaptacji) miały powody do radości. Wtedy to odtwórczyni głównej roli Sarah Jessica Parker ujawniła, że powstanie trzeciej części filmowej wersji Seksu w Wielkim Mieście jest tylko kwestią czasu. Dając jednocześnie do zrozumienia, że rozmowy na ten temat (a nawet prace) już się rozpoczęły. Tym bardziej smucą nas ostatnie doniesienia.

Nie będzie trzeciej części Seksu w Wielkim Mieście?

Aktorka zakomunikowała bowiem publicznie, że filmu nie będzie, nie kryjąc zresztą swojego rozczarowania. „To koniec” – powiedziała mediom. „Nie robimy tego. Bardzo żałuję. Mieliśmy tak zabawny, a jednocześnie wzruszający i piękny scenariusz… To bardzo przykre nie tylko dlatego, że nie przeżyjemy ponownie przygody, jaką jest kręcenie filmu, ale przede wszystkim ze względu na fanów, którzy na niego czekali” – dodała.

Nieoficjalnie mówi się, że jedną z przyczyn wycofania się studia, mającego realizować projekt, były nieporozumienia z jedną z głównych aktorek, odtwarzającą Samanthę Kim Catrall. To właśnie ona miała podobno zastrzeżenia do kontynuowania opowieści o „losach czterech kobiet potrafiących wydać 400 dolarów na buty, w czasach gdy ludzie nie mają co włożyć do garnka”, podkreślając, że sytuacja na świecie zupełnie się zmieniła. Jednak ani Warner Bross, ani gwiazda nie komentują doniesień. My, podobnie jak Sarah, jesteśmy zawiedzione.

 

Sekrety serialu „Seks w Wielkim Mieście”

 

fot. Getty Images

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo