Na światło dzienne wyszedł pierwszy zwiastun serialu o Versace i jest znakomity
fot. Getty Images

Kultura

Na światło dzienne wyszedł pierwszy zwiastun serialu o Versace i jest znakomity

Zobaczcie Penelope Cruz w roli Donatelli!
16.11.2017

American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace – pierwszy trailer

Druga część kryminalnej serii American Crime Stories wzbudza ogromne emocje, odkąd tylko ogłoszono, że poświęcona będzie tajemniczej historii zabójstwa Gianniego Versace, założyciela legendarnego włoskiego domu mody. Zastrzelonego w 1997 roku, czyli u szczytu kariery, przed wejściem swojej posiadłości w Miami przez 27-latka, Andrew Cunanana (który następnie popełnił samobójstwo). Głośno było o pierwszych zdjęciach z planu, które do internetu wyciekły w maju tego roku. Teraz przyszedł czas na zwiastun produkcji, który właśnie miał swoją premierę. I trzeba przyznać, że intryguje od samego początku.

 

***

W grudniowym numerze Harper's Bazaar przeczytacie całą historię sukcesu Gianniego Versacego, oraz poznacie tajemnicę jego tragicznej śmierci. 

***

 

Rozpoczyna się oddaniem śmiertelnych strzałów, a następnie ucieczką oprawcy, by szybko przenieść nas w czasy jego wielkiej fascynacji słynnym projektantem. Oraz prób zaistnienia w społeczeństwie, przy towarzyszącym mu jednocześnie poczuciu niesprawiedliwości. Nie bez przyczyny w wideo rozbrzmiewają słowa Cunanana: Ten sam świat, który mnie zniszczył. Uczynił z pana gwiazdę, panie Versace. Nie jest pan lepszy ode mnie, jesteśmy tacy sami, pan miał po prostu trochę więcej szczęścia”.

 

12 zaskakujących rzeczy, których nie wiedzieliście o Giannim Versace

 

Czy to ostatnie słowa jakie Gianni usłyszał przed śmiercią? Nie wiadomo. Spekulować będziemy, kiedy serial pojawi się na małych ekranach. A to już całkiem niedługo, bo w styczniu 2018 roku w telewizji FX. Już nie możemy się doczekać. Także ze względu na znakomitą obsadę. W rolę siostry projektanta, Donatellę, która po jego tragicznej śmierci przejęła dom mody, wcieliła się bowiem sama Penelope Cruz. A partnera Gianniego zagrał... Ricky Martin. Jesteśmy ciekawi!

 

źródło: YouTube.com

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo