Wygraj bilety na koncert Jamesa Newtona Howarda
fot. materiały prasowe

Kultura

Wygraj bilety na koncert Jamesa Newtona Howarda

Twórcy muzyki m.in. do „Pretty Woman”
20.11.2017

UWAGA KONKURS!

Do wygrania mamy 5 podwójnych zaproszeń na koncert Jamesa Newtona Howarda w krakowskiej Tauron Arena, oraz 5 podwójnych zaproszeń na koncert na warszawskim Torwarze. 

Zadanie konkursowe

Zrób zdjęcie z grudniowym numerem Harper's Bazaar – pokaż gdzie i w jaki sposób spędzasz czas z naszym magazynem. Wstaw zdjęcie na swojego Instagrama, otaguj profil @HarpersBazaarPolska, oraz oznacz zdjęcie Hashtagiem #KonkursBazaar. Najciekawsze naszym zdaniem zdjęcia zostaną nagrodzone.

Nagrody w konkursie

Do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na koncert Jamesa Newtona Howarda w Krakowskiej Tauron Arena, oraz 5 podwójnych zaproszeń na koncert Jamesa Newtona Howarda na warszawskim Torwarze.

Kim jest James Newton Howard?

Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych kompozytorów filmowych naszych czasów. Współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina. Każdego roku do kin wchodzi kilka superprodukcji ze wspaniałymi ścieżkami dźwiękowymi jego autorstwa. 

 

James Newton Howard działa na scenie muzycznej od trzydziestu lat. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 filmów różnych gatunków filmowych. W jego dorobku znajdują się urzekające kompozycje, które wzbogacają dramatyczne sceny, ale także romantyczne i melancholijne melodie. 

 

Uwaga! Przed wzięciem udziału w konkursie koniecznie zapoznajcie się z jego regulaminem.

 

Konkurs trwa w dniach: 20.11.2017-22.11.2017

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo