O czym będzie kontynuacja „Diabeł ubiera się u Prady”?

Kultura

O czym będzie kontynuacja „Diabeł ubiera się u Prady”?

Dowiedzcie się więcej o „When Life Gives You Lululemons”
19.12.2017

Kontynuacja „Diabeł ubiera się u Prady”

Pisarka Lauren Weisendberg pochwaliła się na swoim Instagramie, że kontynuacja kultowej książki „Diabeł ubiera się u Prady” jest już gotowa. Producenci słynnego filmu zapowiadają, że „When Life Gives You Lululemons” może liczyć na ekranizację.

Tymczasem możemy przeczytać książkę Lauren Weisenberg, która będzie światowym bestsellerem. Tym razem autorka nie skupia się na życiu Andrei Sachs (granej przez Anne Hathaway), a na Emily Charlton, w której postać wcieliła się Emily Blunt. Pamiętacie byłą asystentkę Mirandy Priestley?

 

Zobaczcie wyciętą scenę z „Diabeł ubiera się u Prady”

 

Emily Charlton pracuje teraz jako konsultantka do spraw wizerunku. Po ciężkiej współpracy z supermodelką Karoliną Hartwell (żoną senatora, którą przyłapano na jeździe samochodem pod wpływem alkohokolu), bohaterka dostaje propozycje współpracy z wielką gwiazdą, dlatego też przenosi się na przedmieścia... Książka zaczyna się od wielkiej noworocznej fety i telefonu od agenta celebrytów, który prosi ją o pomoc.

Premiera „When Life Gives You Lululemons” przewidziana jest na 5 czerwca 2018, czyli dokładnie 15 lat po wydaniu pierwszej noweli „Diabeł ubiera się u Prady” . Nie możemy się doczekać, a Wy?

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo