Suknia ślubna z „Nowego oblicza Greya” rozpaliła wyobraźnię przyszłych panien młodych
żródło: Instagram.com/fiftyshadesmovie

Kultura

Suknia ślubna z „Nowego oblicza Greya” rozpaliła wyobraźnię przyszłych panien młodych

Co warto o niej wiedzieć?
09.01.2018

Walentynki za pasem, a to oznacza, że znów możemy liczyć na podwójną randkę z Anastasią Steele i Christianem Greyem. Do kin wchodzi bowiem kolejna, trzecia już część ich miłosnych perypetii – „Nowe oblicze Greya”. Tym razem fankom produkcji serce zabije jednak jeszcze mocniej – ognisty romans swój finał będzie miał bowiem przed ołtarzem (a może to dopiero początek?). Przynajmniej tak wynika ze zwiastunu filmu, który jesienią pojawił się w sieci.

 

Wnuczka Jackie Kennedy wyszła za mąż. Jak wyglądała jej suknia ślubna?

 

I rozpalił wyobraźnię przyszłych panien młodych. Pojawia się w nim bowiem suknia ślubna, o której dziś marzą wszystkie z nich. Wyszukując informacji na jej temat w internecie. Przychodzimy więc z pomocą.

 

Suknia ślubna z „Nowego oblicza Greya” – co warto o niej wiedzieć?

 

1. Suknię po raz pierwszy w całości można było obejrzeć na instagramowym profilu filmu (ale tylko z tyłu). 

 

2. Uszyta jest z delikatnej koronki przechodzącej w efektowny tren. Przeciwwagę dla spektakularnego dołu stanowią odsłonięte ramiona, a zmysłowym detalem są drobne guziki na plecach.

 

Kombinezon ślubny ostatnim viralowym fenomenem

 

3. Za projekt odpowiada słynna amerykańska projektantka sukni ślubnych i wieczorowych Monique Lhuillier,. Wcześniej uszyła już pelerynę z piór, w której główna bohaterka pojawiła się w „Ciemniejszej stronie Greya”. Kreacje Lhuillier to zawsze udany mariaż tradycji z najbardziej aktualnymi trendami. A noszą je największe gwiazdy, m.in. Reese Witherspoon, Britney Spears czy Pink. Teraz dołączy do nich także Dakota Johnsson.

 

 

Spend Christmas with the one that matters most. #FiftyShadesFreed

A post shared by Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie) on Dec 25, 2017 at 9:00am PST

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo