Reklama

Ten teledysk przyprawia o dreszcze wszystkich fanów mody

Fanów muzyki zresztą też

Ten teledysk przyprawia o dreszcze wszystkich fanów mody fot. materiały prasowe Kenzo

Nic dziwnego, dziewięciominutowy film zatytułowany „Yo! My Saint”, który właśnie miał swoją premierę na YouTube.com, wyprodukowali Carol Lim i Humberto Leon – dyrektorzy artystyczni japońskiej marki Kenzo.  Ma on być bowiem wyjątkowym przedłużeniem pokazu marki na wiosnę-lato 2018, który odbył się podczas tygodnia mody w Paryżu.

 

Exklusive: Trzy pytania do projektantów Kenzo

 

Karen O i Kenzo łączą siły i nagrywają najbardziej modowy teledysk ostatnich miesięcy 

Zarówno samą kolekcją, jak i teledyskiem Kenzo nawiązuje do swojej historii, zapewniając nam powtórkę z lekcji łączenia żywych kolorów i ekstrawaganckich wzorów. A wszystko to mocno osadzone w japońskiej kulturze.

 

„Żyjemy w czasach, w których mocno podkreślamy swoje korzenie, to cudowne więc, że mogliśmy sięgnąć do japońskiego dziedzictwa marki Kenzo, jednocześnie celebrując naszą azjatyckość” – powiedzieli o inicjatywie Lim i Leon.

 

Gwiazdy i blogerki w projektach Kenzo dla H&M

 

Film w reżyserii Any Lily Amirpour ma więc charakter azjatyckiej opery mydlanej, tyle że w bardzo wysmakowanym wydaniu. Zabiera nas za kulisy sesji zdjęciowej, a następnie na karaoke (ulubiona rozrywka Japończyków), by opowiedzieć historię trudnej miłości. Nie fabuła jest jednak najważniejsza lecz moda i muzyka. Aktorzy, wśród nich. m.in. Alex Zhang Hungtai, znana z „Gry o Tron” Jessica Henwick i modelka, którą mogliśmy podziwiać m.in. na wybiegu Chanel czy Marca Jacobsa, Kiko Mizuhara, ubrani są w najnowsze ubrania Kenzo, a nastrojową balladę śpiewają dla nas Alex Zhang Hungtai liderka zespołu Yeah Yeah Yeahs, Karen O. To trzeba zobaczyć!

 

źródło: YouTube.com

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...sprzedawać bezglutenowych ciasteczek, a dochód ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne jak modelka Karlie Kloss?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.