Ten teledysk przyprawia o dreszcze wszystkich fanów mody
fot. materiały prasowe Kenzo

Ten teledysk przyprawia o dreszcze wszystkich fanów mody

Fanów muzyki zresztą też
13.01.2018

Nic dziwnego, dziewięciominutowy film zatytułowany „Yo! My Saint”, który właśnie miał swoją premierę na YouTube.com, wyprodukowali Carol Lim i Humberto Leon – dyrektorzy artystyczni japońskiej marki Kenzo.  Ma on być bowiem wyjątkowym przedłużeniem pokazu marki na wiosnę-lato 2018, który odbył się podczas tygodnia mody w Paryżu.

 

Exklusive: Trzy pytania do projektantów Kenzo

 

Karen O i Kenzo łączą siły i nagrywają najbardziej modowy teledysk ostatnich miesięcy 

Zarówno samą kolekcją, jak i teledyskiem Kenzo nawiązuje do swojej historii, zapewniając nam powtórkę z lekcji łączenia żywych kolorów i ekstrawaganckich wzorów. A wszystko to mocno osadzone w japońskiej kulturze.

 

„Żyjemy w czasach, w których mocno podkreślamy swoje korzenie, to cudowne więc, że mogliśmy sięgnąć do japońskiego dziedzictwa marki Kenzo, jednocześnie celebrując naszą azjatyckość” – powiedzieli o inicjatywie Lim i Leon.

 

Gwiazdy i blogerki w projektach Kenzo dla H&M

 

Film w reżyserii Any Lily Amirpour ma więc charakter azjatyckiej opery mydlanej, tyle że w bardzo wysmakowanym wydaniu. Zabiera nas za kulisy sesji zdjęciowej, a następnie na karaoke (ulubiona rozrywka Japończyków), by opowiedzieć historię trudnej miłości. Nie fabuła jest jednak najważniejsza lecz moda i muzyka. Aktorzy, wśród nich. m.in. Alex Zhang Hungtai, znana z „Gry o Tron” Jessica Henwick i modelka, którą mogliśmy podziwiać m.in. na wybiegu Chanel czy Marca Jacobsa, Kiko Mizuhara, ubrani są w najnowsze ubrania Kenzo, a nastrojową balladę śpiewają dla nas Alex Zhang Hungtai liderka zespołu Yeah Yeah Yeahs, Karen O. To trzeba zobaczyć!

 

źródło: YouTube.com

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie