Weź udział w naszym konkursie i zobacz zdjęcia jednego z najsłynniejszych fotografów w historii
Fot. David LaChapelle / kolaż: Redakcja

Weź udział w naszym konkursie i zobacz zdjęcia jednego z najsłynniejszych fotografów w historii

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na wystawę w poznańskim Starym Browarze
05.09.2018

Wystawa David LaChapelle, Songs of World w Starym Browarze – Bilety do wygrania

Na jego zdjęciach pojawiają się wyłącznie piękni ludzie (a do tego sławni i bogaci): Angelina Jolie, Naomi Campbell, Madonna, Paris Hilton czy Kardashianki. To właśnie on zmienił Michaela Jacksona w archanioła Michała, a Kanyego Westa w Jezusa Chrystusa. Niezwykle często czerpie bowiem inspiracje z dzieł największych mistrzów malarstwa renesansu i baroku: Boticellego, Michała Anioła, Caravaggia... A za sprawą swoich surrealistycznych, ekstrawaganckich a czasem skandalizujących prac już za życia stał się legendą. Teraz Twórczość Davida LaChapelle'a – jednego z najwybitniejszych fotografów w historii można oglądać w poznańskim Starym Browarze.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na wystawę. Przekonajcie się, czy David LaChapelle wciąż jest boskim artystą naszych czasów.

A jeśli chcecie najpierw dowiedzieć się o nim więcej sięgnijcie po wrześniowe wydanie magazynu Harper's Bazaar (z Paris Jackson na okładce), na łamach którego o mistrzu fotografii pięknie pisze Stach Szabłowski. Przeczytajcie w ramach inspiracji!

 

5 podwójnych zaproszeń do wygrania:
Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś otrzymać dwa bilety na wystawę „LaChapelle. Songs For the World”. 5 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na wystawę, którą można oglądać w Starym Browarze w Poznaniu. Wystawa potrwa od 5 września do 10 grudnia.
Na zgłoszenia czekamy od 5 do 24 września 2018 roku do godziny 23.59 pod adresem: konkurs@harpersbazaar.pl.

„Gwałt w Afryce” / fot. David LaChapelle (2009) 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie