Spice Girls znów zaśpiewają razem!
fot. Getty Images

Spice Girls znów zaśpiewają razem!

Reakcja Adele – bezcenna.
06.11.2018

Wy też będąc w podstawówce, nuciłyście ich piosenki, jednocześnie marząc skrycie, by być jedną z nich? Mamy dla was dobrą wiadomość. Dziewczyny planują coś, czego bardzo chcecie, czego bardzo bardzo chcecie. Jak ogłosiły wczorajszego wieczoru na swoim Instagramie – jednoczą siły i wyruszają razem w trasę koncertową! W social mediach aż roi się od komentarzy. Najlepszy zamieściła chyba Adele, która (także na instagramowym profilu) opublikowała swoje entuzjastyczne zdjęcie z dzieciństwa – zrobione w pokoju, którego ściany w całości pokryte są plakatami zespołu. „HA! This is how I feel right now! I AM READY” – napisała pod fotografią, którą zdążyło już polubić ponad milion osób (łącznie z nami).

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We’re as excited as a young @adele about Spice Girls’ just-announced 2019 reunion tour. Peep all the details at the link in our bio! . #spicegirls #adele #spiceupyourlife

Post udostępniony przez Music Feeds (@musicfeeds)

Jeśli i wy jesteście gotowe, by znów zobaczyć Spice Girls na scenie, podajemy więcej szczegółów.

5 trendów,  które wylansowały Spice Girls.

Spice Girls zapowiadają trasę koncertową – Spice World – 2019 UK Tour

Odkąd w 2000 roku, po czterech latach działalności, zespół został zawieszony, plotki o jego reaktywacji pojawiają się regularnie. Dotychczas jednak Spice Girls tylko raz zdecydowały się na trasę koncertową. W ramach „The Return of the Spice Girls" (2007-2008 r.) zagrały 47 koncertów i..., pomimo rozpaczy fanów, słuch po nich zaginął. Po prawie dekadzie postanowiły jednak zaśpiewać ponownie. Trasa koncertowa planowana jest na 2019 rok i ma rozpocząć się 1 lipca występem w Manchesterze. Zakończy się dwa tygodnie później w Londynie. Bilety będzie można kupować już od najbliższej soboty, 10 listopada. Niestety na scenie nie zobaczymy Victorii, która, choć kibicuje koleżankom, nie zdecydowała się do nich dołączyć. Szkoda, w końcu Posh Spice była ulubienicą wszystkich fanek mody (choć nie da się ukryć, że to właśnie do niej ma największy talent). Jesteśmy jednak przekonane, że Emma, Geri, Mel C i Mel B i bez niej poradzą sobie śpiewająco! Zaczynamy odliczać dni.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie