Tim Burton wyreżyserował klasyk Disneya
Kadr z filmu „Dumbo” w reżyserii Tima Burtona

Tim Burton wyreżyserował klasyk Disneya

Zobaczcie zwiastun filmu, który już niebawem trafi do kin.
15.11.2018

Czy wiecie, że mistrz wyobraźni i najbardziej ekscentryczny chyba reżyser w Hollywood, autor takich dzieł jak Alicja w Krainie Czarów, Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Planeta Małp czy Gnijąca Panna Młoda, w młodości był stypendystą Disneya, i swoją karierę rozpoczął właśnie w Disney Studios? Teraz Tim Burton, bo właśnie o nim mowa, podjął się adaptacji jednego z najbardziej klasycznych filmów wytwórni. A konkretnie opowieści o słoniątku Dumbo, które urodziło się z nieproporcjonalnie dużymi uszami. Pamiętacie, jak pomimo licznych przeciwności losu odnalazło w sobie odwagę, by nauczyć się latać? No właśnie... My też z chęcią przypomnimy sobie tę historię. 

Dumbo w reżyserii Tima Burtona już niedługo w kinach

Okazja pojawi się już niebawem, choć jeszcze przez chwilę trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kinowa premiera filmu planowana jest na 29. marca 2019 roku. Już teraz można jednak obejrzeć polski zwiastun filmu, który dziś wyszedł na światło dzienne.

Najbardziej stylowe horrory w historii kina.

źródło: YouTube.com

Produkcja, choć stworzona z myślą o dzieciach, z pewnością spodoba się także dorosłym kinomaniakom. Zwłaszcza, że na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd: Evę Green, Colina Farrella, Michaela Keatona i Danny'ego DeVito. Nie możemy się już doczekać.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie