Kolejna kultowa bajka Disneya doczeka się filmowej adaptacji
„Król Lew” w reżyserii Jona Favreau / fot. materiały prasowe

Kolejna kultowa bajka Disneya doczeka się filmowej adaptacji

W jednej z głównych ról – Beyoncé!
23.11.2018

O tym, że doczekamy się odświeżonej wersji animacji informowaliśmy już w marcu ubiegłego roku. Nie kryjąc zresztą swojego zadowolenia, w końcu „Król Lew”, bo o tej bajce mowa, to jeden z filmów naszego dzieciństwa! Już wtedy także było wiadomo, że głosu jednej z bohaterek – lwicy Nali użyczyć ma nie kto inny lecz sama Beyoncé. Teraz wiemy, już kiedy będziemy mogli usłyszeć ją na wielkim ekranie.

Nowy „Król Lew” w kinach już w lipcu 2019 roku – Zobaczcie pierwszy zwiastun

Do polskich kin „Król Lew” w nowym wydaniu ma trafić w lipcu tego roku. Już teraz można jednak obejrzeć pierwszy zwiastun filmu. 

Do sieci trafił dosłownie kilka godzin temu, a już obejrzało go ponad 7 milionów osób! Wszystko wskazuje więc na to, że produkcja okaże się wielkim komercyjnym sukcesem. 
W filmie w reżyserii Jona Favreau, obok Queen B usłyszymy także: Donalda Glovera (Simba), Chiwetela Ejiofora (Skaza), a także Jamesa Earla Jonesa (Mufasa), który głosu lwu użyczył także w pierwszej wersji filmu z 1994 roku. Ponownie możemy też liczyć na swoje ulubione piosenki, takie jak Can You Feel The Love Tonight, Hakuna Matata, I Just Can't Wait To Be King i Circle of Life. Za muzykę, jak ostatnim razem, odpowiadają Elton John i Tim Rice, którzy śmieją się jednak, że napisy końcowe dotyczące ścieżki dźwiękowej trzeba będzie jednak zmienić. Pojawi się bowiem sporo całkiem nowych hitów. Szykujcie chusteczki! I lepiej kupcie ich cały karton, kilka miesięcy wcześniej do kin trafi bowiem inny klasyk Disneya – „Dumbo” w reżyserii samego Tima Burtona. Szykuje się więc sentymentalny rok.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie