Serial „Przyjaciele” miał głównego bohatera! Zauważyliście?
fot. Getty Images

Serial „Przyjaciele” miał głównego bohatera! Zauważyliście?

Joey, Rachel, a może Chandler?
30.12.2018

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Ross i Chandler - perypetie szóstki przyjaciół dzielących wspólny apartament, bawiły nas w latach 90. I właściwie bawią nas do dziś. Teoretycznie wszyscy byli równi (choć oczywiście każdy z nas miał swojego ulubieńca),okazuje się jednak, że spośród nich da się wytypować głównego bohatera. Domyślacie się, kto może nim być?

Wy też możecie mieć szminkę Rachel!

Główny bohater „Przyjaciół” ujawniony

Temat postanowił zgłębić statystyk Yashu Seth, który w tym celu dokładnie przeanalizował wszystkie odcinki z 10 sezonów (czego trochę mu zazdrościmy) i na tej podstawie wskazał bohatera, który w serialu nie tylko występował najczęściej, ale i miał najwięcej do powiedzenia. Wśród faworytów bezsprzecznie znaleźli się Ross i Rachel, podczas gdy najrzadziej pojawiającą się na ekranie (i odzywającą się najmniej) postacią była Phoebe.

fot. Getty Images

Któremu z bohaterów należy się więc ostatecznie palma pierwszeństwa? Seth wskazuje na Rossa. Bo choć walka między nim a Rachel była wyrównana, ostatecznie to właśnie Ross częściej pojawiał się w serialu w pojedynkę. Panie i Panowie, mamy więc zwycięzcę. Zwróciliście na to uwagę wcześniej?

Nie zgadniecie, co łączy serial Przyjaciele i Kevina samego w domu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie