Czekacie na drugą część „Wielkich Kłamstewek”? Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie i zwiastun serialu
fot. Getty Images

Czekacie na drugą część „Wielkich Kłamstewek”? Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie i zwiastun serialu

Zwłaszcza jeśli jesteście także fankami... Audrey Hepburn!
08.01.2019

Wczoraj mogło to umknąć waszej uwadze – w końcu najgłośniej było o najpiękniejszych kreacjach i najlepszych filmach Złotych Globów 2019, ale to właśnie w przerwie transmisji z uroczystości, na światło dzienne wyszedł pierwszy oficjalny zwiastun drugiej serii Wielkich Kłamstewek, serialu na który z pewnością czekacie z niecierpliwością. Chociaż właściwie trudno to nawet nazwać zwiastunem – ot, krótka migawka z planu. Dziś internauci (i serialomaniacy) nie mówią o niczym innym, zwłaszcza, że na Instagramie udostępniono także pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial. Ale po kolei...

Wielkie Kłamstewka 2 – Pierwszy zwiastun i oficjalne zdjęcie

W udostępnionym przez HBO zwiastunie zobaczyć możemy Meryl Streep, wypowiadającą tylko jedno zdanie – I want to know what happened that night (z ang. „Chciałabym wiedzieć, co zdarzyło się tamtej nocy”), nawiazując tym samym do śmierci swojego serialowego syna. Następnie kamera przenosi się na 5 kobiet: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Zoë Kravitz i Laurę Dern ustawione do zdjęcia do policyjnej kartoteki.

 

To właśnie ten kadr rozpowszechniony został także w social mediach jako pierwsze oficjalne zdjęcie z drugiej części serii. 

Serial „Przyjaciele” miał głównego bohatera! Zauważyłyście?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the countdown .... to ... season ... 2 ... @hbo #BLL #BLL2 #biglittlelies

A post shared by shailene woodley (@shailenewoodley) on

Ciekawostka? Stroje aktorek (zwłaszcza Nicole Kidman) łudząco przypominają kreacje Audrey Hepburn ze Śniadania u Tiffany'ego! A to oznacza, że spodziewać się możemy nie tylko wartkiej akcji, ale i mody najwyższych lotów (choć jak widać, nieco sfatygowanej). Kiedy? Tego niestety jeszcze nie wiadomo. Mówi się, że kolejnej części Wielkich Kłamstewek możemy spodziewać się w 2019 roku, nie padła jednak żadna konkretna data. Już zaczęło się jednak wielkie odliczanie. Dołączacie?


A może bardziej czekacie na inny kultowy już serial, którego zapowiedź także pojawiła się w ostatnim czasie. Mamy na myśli Grę o Tron, której najnowszy sezon ma wystartować już w kwietniu. I wiemy już, że dojdzie do spotkania Sansy Stark i Daenerys. Zresztą, zobaczcie same.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie