Bradley Cooper nieoczekiwanie pojawił się na koncercie Lady Gagi. O ich występie mówią dziś wszyscy
fot. Getty Images

Bradley Cooper nieoczekiwanie pojawił się na koncercie Lady Gagi. O ich występie mówią dziś wszyscy

Za każdym razem, kiedy oglądamy nagranie, przechodzą nas ciarki.
28.01.2019

Jeśli byłyście w kinie na Narodzinach gwiazdy, główną piosenkę z filmu zapewne nucicie do dziś. Nietrudno się dziwić, Shallow doceniła przecież sama Akademia Filmowa, nominując utwór do Oscara (Shallow zgarnęło już także Złotego Globa). I choć od tamtego momentu jeszcze nie opadły emocje, o piosence znów zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą jej ostatniego wykonania w Las Vegas, kiedy to podczas jednego z koncertów Lady Gagi na scenie pojawił się także sam Bradley Cooper. I wspólnie zaśpiewali tak pięknie, że jesteśmy wzruszone aż do teraz.

Lady Gaga w kurtce polskiego projektanta.

Bradley Cooper i Lady Gaga razem śpiewają Shallow w Las Vegas

Nie było was na sobotnim koncercie? Nic straconego, internet przychodzi z pomocą. Występ został nagrany przez jednego z fanów gwiazdy, a następnie trafił do sieci. I dziś nikt już nie mówi o niczym innym. Cooper i Gaga dali bowiem tak emocjonalne i zmysłowe show, że trudno uwierzyć, że w prawdziwym życiu wcale nie są parą (nie są???). Zresztą, zobaczcie same.

źródło: YouTube.com

 

Na wszelki wypadek przypominamy jednak, że choć na scenie Bradley i Gaga wyglądają na absolutnie w sobie zakochanych, oboje pozostają w szczęśliwych związkach. On – z rosyjską top modelką Iriną Shayk, z którą ma malutkiego synka, ona – z agentem gwiazd Christianem Carino, z którym jest zaręczona. Ich miłość na ekranie nie mogłaby jednak być silniejsza. I tego się trzymamy.

Irina Shayk i Bradley Cooper znów pokazali się razem i nie mogli wyglądać lepiej.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie