Esquire Awards 2018 rozdane! Co działo się podczas imprezy zaprzyjaźnionego z nami magazynu?
fot, materiały prasowe magazynu Esquire

Esquire Awards 2018 rozdane! Co działo się podczas imprezy zaprzyjaźnionego z nami magazynu?

01.01.2019

Esquire Awards to wyróżnienia przyznawane przez redakcję zaprzyjaźnionego z nami lifestylowego magazynu Esquire osobom, które w ostatnich miesiącach wytyczały nowe kierunki w kwestii dobrego stylu. Gala rozdania nagród za dokonania z 2018 roku odbyła się 11 grudnia w Centrum Praskim Koneser. Była to już druga edycja imprezy, na której goszczą wybitne postaci ze świata sztuki, biznesu, mediów, sportu i projektowania – bo za osiągnięcia właśnie w tych dziedzinach przyznawane są statuetki. Równie ważna – jeśli nie najważniejsza – jest nagroda dla kobiety, którą kocha Esquire. A w tej kategorii zwyciężyła nieprawdobodobna Joanna Kulig. Kto jeszcze znalazł się wśród laureatów?
W kategorii Sztuka triumfował Tomasz Kot – odtwórca jednej z głównych ról w rewelacyjnej „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego. W kategorii Media zwyciężył Marcin Prokop, w kategorii Sport – Kuba Przygoński. Biznesmenem roku został Jerzy Mazgaj, prezes rady nadzorczej Vistula Retail Group, a nagroda za osiągnięcia w obszarze stylu i designu przypadła jednemu z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich architektów – Robertowi Koniecznemu.

Esquire Awards 2018 rozdane – Co działo się podczas imprezy?

Esquire Awards to nie tylko nagrody, lecz przede wszystkim okazja do podsumowania roku w dobrym towarzystwie. A o atmosferę wydarzenia zapewnił brylujący na scenie Buslav (jeśli nie słyszałyście jeszcze jego piosenki Eternity, najwyższa pora nadrobić zaległości).

Nie ma drugiego takiego wydarzenia, na którym można spotkać zarówno Tomasza Kota, na chwilę przed ogłoszeniem współpracy z United Talent Agency, jak i Wojtka Sokoła, bohatera okładki najnowszego numeru Esquire'a. A to tylko początek listy gości i gwiazd, których spotkaliśmy podczas imprezy. Co dokładnie się działo? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii (poniżej). A także obejrzyjcie wideo. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie