Powstanie dalszy ciąg „Seksu w wielkim mieście”!
fot. Getty Images

Powstanie dalszy ciąg „Seksu w wielkim mieście”!

Tego się nie spodziewałyśmy!
28.03.2019

Niesnaski na linii Kim Catrall-Sarah Jessica Parker nie pozostawiają złudzeń. Trzeciej części Seksu w wielkim mieście nie będzie! Co nie znaczy, że możemy zapomnieć o kontynuacji kultowego serialu. Wręcz przeciwnie! Świat obiegła właśnie wiadomość, że prace nad nim już się rozpoczęły.

Najważniejsze lekcje mody, jakich udzieliła nam Carrie Bradshaw.

Trwają prace nad kontynuacją Seksu w wielkim mieście

Nowy serial oparty będzie dokładnie na tym samym pomyśle co Seks w wielkim mieście. Spodziewajcie się więc perypetii miłosnych, dla których tłem będzie Nowy Jork. Bohaterkami produkcji będą jednak kobiety po pięćdziesiątce. Pretekst? Planowana na jesień premiera nowej książki Candace Bushnell Is There Still Sex In The City?, która jest punktem wyjścia do napisania scenariusza. Amerykańska pisarka, którą uznaje się za pierwowzór Carrie Bradshaw, sama dobiegła sześćdziesiątki, nie dziwi więc, że w najnowszej powieści rysuje obraz życia kobiet takich jak ona (i rzecz jasna wykreowane przez nią kultowe już bohaterki). 

„Teoretycznie 50-tka to zapowiedź emerytury – mniejszej ilości pracy i poświęcania się swoim hobby – nie oszukujmy się – spowolnienia i starzenia się. Nie jest to czas na zakładanie biznesów, przeprowadzki, przypadkowy seks z nieznajomymi czy zaczynanie wszystkiego od nowa. A jednak nierzadko to właśnie tak wygląda życie współczesnych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatek. Cieszę się, że mogę przyczynić się do pokazania całej prawdy” – powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów Bushnell. Realizacją serialu, który pojawi się zaraz po premierze książki, zajęło się Paramount Television. Zła wiadomość? Na małym ekranie nie zobaczymy nikogo z oryginalnej obsady. Spodziewajcie się jednak równie wyrazistych osobowości. 

Stylistka Carrie Bradshaw zdradza swoje sposoby na świetny wygląd.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie