Serialowa Lady Diana wybrana!
fot. Getty Images

Serialowa Lady Diana wybrana!

Wiemy, kto zagra księżną w hicie Netfliksa „The Crown”.
10.04.2019

Całkiem niedawno informowaliśmy was, że ruszyły castingi to tej roli, teraz mamy już pewność, kto zagra Lady Dianę w nowych odcinkach „The Crown”. I, ku naszemu zaskoczeniu, nie jest to żadna z wcześniejszych faworytek. Bo choć pod uwagę brano Lucy Boynton, Ellie Bamber i Florence Pugh, ostatecznie rolę dostała... Emma Corrin. O swojej decyzji Netflix poinformował właśnie na Twitterze.

Emma Corrin zagra Lady Dianę w „The Crown”

„Nie mogłam oderwać się od serialu, więc myśl, że teraz dołączę do tej niezwykle utalentowanej ekipy wydaje mi się wręcz surrealistyczna” – napisała aktorka w poście opublikowanym na swoim instagramowym profilu. „Księżna Diana była prawdziwą ikoną, a jej zasługi dla świata inspirują do dziś. Poznanie jej bliżej za sprawą scenariusza Petera Morgana to dla mnie szczególne wyróżnienie, i zrobię wszystko, by oddać jej sprawiedliwość” – dodała. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

overjoyed, over the moon and incredibly honoured what a project to join @thecrownnetflix

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin) on

Kim jest Emma Corrin, odtwórczyni księżnej Diany z „The Crown”?

Decyzja Netfliksa wydaje się być nieco zaskakująca. Emma Corrin nie jest bowiem powszechnie znana. Choć na swoim koncie ma już epizod w jednym z seriali platformy – Grantchester. Z łatwością zjednała więc sobie producentów The Crown. Oglądać można ją było także w produkcjach, takich jak MisbehaviourAlex's Dream. Do niedawna nie miała jednak jeszcze zbyt wielu fanów na Instagramie. Zanim zamieściła post, że zagra księżną Dianę, obserwowało ją jedynie 60 obserwatorów. Teraz ich liczba przekroczyła 3 tysiące. Wygląda na to, że Corrin wygrała los na loterii. 

8 powodów, by oglądać The Crown.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@Manchester you multi coloured sun fish!! (@katharinemc grafted hard for this one )

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie