Pierwsze zdjęcia z planu „Nowego papieża” sprawią, że zrobi się wam gorąco
Jude Law / fot. Getty Images

Pierwsze zdjęcia z planu „Nowego papieża” sprawią, że zrobi się wam gorąco

Hej Jude!
11.04.2019

Nowy papież – sequel Młodego papieża

Jeśli w 2016 roku nie mogłyście oderwać się od ekranów telewizorów, śledząc każdy z odcinków Młodego papieża Paolo Sorrentino, mamy dla was dobrą wiadomość. Serial już niebawem doczeka się kontynuacji. I są na to dowody. Pierwsze zdjęcia z planu Nowego papieża, bo właśnie taki tytuł nosić będzie nowa produkcja, właśnie ujrzały światło dzienne. W roli głównej – oczywiście bezkonkurencyjny Jude Law. 

Jude Law bez koszulki na pierwszych zdjęciach z planu Nowego papieża

Law po raz kolejny zagra  Lenny'ego Belardo, który po przyjęciu imienia Pius XIII zostaje pierwszym amerykańskim papieżem w historii kościoła. Papieżem, który nie jest tak idealny, jak można by tego oczekiwać. Przynajmniej z charakteru, bo jak zobaczycie pierwsze zdjęcia z planu, będziecie zgoła innego zdania. Jude Law pojawia się na nich bowiem... bez koszulki. A właściwie jedynie w bieliźnie.  I wygląda... Zresztą zobaczcie same. 

 

John Malkowich obok Jude'a Law zagra w Nowym papieżu

Kolejna dobra wiadomość? Na ekranie zobaczymy nie tylko Jude'a Lawa. W Nowym papieży zagra także John Malkowich. Pierwszy kadr z jego udziałem także zrobił furorę w social mediach po tym, jak na Twitterze został udostępniony przez HBO – dystrybutora serialu. 

Na razie nie wiadomo, czy w kontynuacji Młodego papieża zobaczymy Diane Kruger, ani kiedy możemy spodziewać się premiery serialu. Trzymamy jednak rękę na pulsie. Teraz jeszcze bardziej niż wcześniej. A żeby umilić wam oczekiwanie przypominamy zwiastun pierwszej części serialu.

Córka Jude'a Law twarzą kolekcji Burberry.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie