Do sieci trafił nowy, niezapowiedziany album Beyoncé
fot. Getty Images

Do sieci trafił nowy, niezapowiedziany album Beyoncé

Na „Homecoming: The Live Album” znajdziecie aż 40 piosenek!
17.04.2019

Queen B nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tylko w tym miesiącu gwiazda zdążyła poinformować o swojej współpracy z Adidasem, a także o tym, że na Netfliksie będzie można obejrzeć dokument na jej temat. I to właśnie z okazji premiery tego ostatniego, zrobiła nam kolejną niespodziankę – do sieci wypuściła swoją nową płytę!

Homecoming – nowa, niezapowiedziana płyta Beyoncé do posłuchania na serwisie Tidal

Album Homecoming: The Live Album to zapis koncertu, który gwiazda dała w ubiegłym roku podczas kalifornijskiego festiwalu Coachella. Koncertu, który przeszedł już do legendy – po pierwsze dlatego, że show trwało aż dwie godziny, po drugie dlatego, że Queen B ubrana była w zestaw, o którym w branży mody mówiło się długo! Płyta, na której znaleźć można aż 40 piosenek, od dziś dostępna jest w serwisie Tidal. Oprócz największych hitów gwiazdy, takich jak Single Ladies czy Crazy in Love, a także Say My Name – piosenki z czasów Destiny's Child – za pośrednictwem muzycznej platformy posłuchać można także dwóch bonusowych utworów: Before I Let Go oraz I Been On

Homecoming płyta Beyonce

fot. materiały prasowe

A następnie... włączyć Netfliksa, gdzie również od dziś (17 kwietnia) oglądać można wspomniany już dokument o gwieździe. Zatytułowany identycznie jak płyta – Homecoming – przedstawia kulisy przygotowań piosenkarki do ubiegłorocznego festiwalu. Wszystko składa się więc w jedną spójną całość. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie