Najnowszy teledysk Dawida Podsiadło właśnie wyszedł na światło dzienne
fot. materiały prasowe

Najnowszy teledysk Dawida Podsiadło właśnie wyszedł na światło dzienne

Czy jak poprzednie będzie bił rekordy popularności?
23.05.2019

Już jest najnowszy teledysk Dawida Podsiadło Trofea

Do niedawna mogliśmy oglądać tylko jego kilkusekundową zapowiedź, którą Dawid Podsiadło opublikował na swoim Fan Page'u. Teraz doczekaliśmy się pełnej wersji teledysku. Najnowszy klip muzyka zatytułowany Trofea właśnie wyszedł na światło dzienne. Dokładnie 23 maja (w dniu 26 urodzin artysty) o godzinie 13.00. Jesteście ciekawi? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Spoiler? Zobaczycie w nim największe polskie gwiazdy: Jerzego Stuhra, Agatę Buzek, Magdalenę Cielecką, Borysa Szyca, Krzysztofa Maternę czy Wiktora Zborowskiego.

fot. materiały prasowe

„Chcieliśmy stworzyć coś więcej, niż kolejny klip” – opowiada reżyser teledysku, Daniel Jaroszek. „Przyjęliśmy za punkt wyjścia surrealistyczny, wręcz bajkowy świat, w którym osadziliśmy naszą historię. Puszczamy w niej oko do odbiorcy, eksperymentując z animacją, symboliką i nawiązaniami do kina. To nasz hołd dla twórczości Wesa Andersona” – tłumaczy. „Wraz z autorem zdjęć Wojtkiem Zielińskim, scenograf Anią Szczęsny i animatorką Marta Kasprzak, spędzaliśmy długie godziny na dyskusjach i omawianiu każdego kadru.” – dodaje.

Bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway'a wyprzedane!

Piosenki zapewne będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu, jaki Dawid Podsiadło ma dać wspólnie z Taco Hemingwayem 28 września tego roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mamy jednak dla was złą wiadomość – wszystkie bilety zostały już wyprzedane. By je zdobyć trzeba było wykazać się nie lada refleksem – 98% zniknęło już w pierwszych trzech godzinach od momentu pojawieniu się na rynku. Nie minęło 5 dni a wyprzedały się wszystkie!

fot. materiały prasowe

To kolejny wielki sukces muzyka. Jego ostatnia płyta Małomiasteczkowy od prawie 30 tygodni utrzymuje się na liście bestsellerów, tym samym osiągając już status diamentowej  – podobnie zresztą jak jego dwa poprzednie krążki Comfort and Happiness i Annoyance and Disappointment. Zaskoczone? My wcale.

Trofea, plakat emisyjny / fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie