Życie na pełnych obrotach?
Laptop Asus Zenbook Flip UX360 / fot. materiały prasowe

Lifestyle

Życie na pełnych obrotach?

Z laptopem Asus Zenbook Flip UX360 będzie łatwiejsze!
02.01.2017

 

Potrafi pracować nieprzerwanie przez 12 godzin (bez ładowania), a przy tym świetnie wygląda!

Designerski laptop Asus Zenbook Flip UX360 w całości jest wykonany z aluminium (zapomnij o odpadających plastikowych elementach). Smukły i lekki (1,3 kg) bez trudu mieści się w torebce. Choć noszony w dłoni wygląda jak modna kopertówka!

Jego znakiem rozpoznawczym jest obrotowy ekran. Dzięki dostępnemu w Windows 10 trybowi Continuum zmiana ustawień na monitorze następuje w mgnieniu oka, a aplikacje działają bez opóźnień. Za sprawą najnowszej przeglądarki Microsoftu Edge (działającej wyłącznie w Windows 10) oraz dotykowego ekranu w prosty sposób można także edytować treści bezpośrednio na stronie – zapisywać, komentować czy dzielić się ze znajomymi.
Przeglądarka Edge ma wzbudowane mechanizmy zabezpieczające przed szkodliwym oprogramowaniem. Choćby takie jak filtr Smart Screen czy program Windows Defender. Dodatkowe atuty? Laptop Asus Zenbook Flip UX360 umożliwia wirtualne dodawanie nowych pulpitów. Wystarczy jedno pociągnięcie palca, by wszystkie wyświetliły się na ekranie. Korzystanie z komputera osobistego nabrało nowego wymiaru.

 

Uwaga! Laptopa możesz wygrać w naszym konkursie

 

Zobacz także: 10 najmodniejszych hashtagów!

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo