W pokoiku Le Petit Trou
Świeca Le Petit Trou /fot. materiały prasowe

W pokoiku Le Petit Trou

Bielizna to nie wszystko, co ma do zaoferowania marka Zuzanny Kuczyńskiej.
13.09.2015

Jej bieliznę z dziurką od Le Petit Trou polubiło już wiele Polek. Jest starannie wykonana, stworzona z materiałów świetnej jakości, zawsze w estetycznym opakowaniu. Dodatkowo promują ją sesje zdjęciowe autorstwa najlepszych polskich fotografów – minimalistyczne, bez szaleństw, ale zawsze z klasą. Niedawno Zuzanna Kuczyńska zaczęła podbijać także zagranicę i taki jest jej plan na przyszłość – rozszerzyć sprzedaż poza Polską. Już teraz projekty jej autorstwa możemy kupić m.in. w Paryżu i Nowym Jorku. Teraz projektantka dodaje do swojej oferty kolejny punkt – świecie zapachowe.

„Oprócz mody zawsze interesował mnie także design, a że mam słabość do świec, rozszerzenie działalności o ten produkt było naturalną konsekwencją”, tłumaczy Zuzanna, która wcześniej była związana z magazynem Elle, ale dziś z powodzeniem prowadzi swoją markę i stylizuje sesje dla polskich pism i brandów. „Lubię mieć w domu różne zapachy i otaczać się nimi w zależności od nastroju. Poza tym świeca zapachowa wydaje mi się idealnym uzupełnieniem wnętrza, które zawsze staram się pokazywać w kampaniach bielizny Le Petit Trou”.

 

Na razie do sprzedaży trafiła pierwsza świeczka o nazwie Colette (od body już od jakiegoś czasu będącego w sprzedaży). Pachnie paczulą, różą oraz ostrymi, orientalnymi przyprawami. „Długo pracowaliśmy, żeby zapach był bardzo intensywny, nawet, gdy świeca się nie pali”, mówi. Colette została stworzona na bazie naturalnych olejków nawilżających i świetnie nadaje się także do masażu. Jej wosk topi się się w niskiej temperaturze i możemy swobodnie rozsmarować go na ciele bez ryzyka oparzeń. „Zawsze dbamy, żeby wszystko u nas było pięknie zapakowane, więc oprócz naszych tradycyjnych pudełek, świece będą schowane w woreczkach, które mogą też służyć do przechowywania np. bielizny”, wyjaśnia projektantka.

Colette w grudniu doczeka się towarzyszki. Docelowo Zuzanna chciałaby, by oprócz bielizny w ramach brandu Le Petit Trou regularnie powstawały klimatyczne elementy wystroju wnętrz, które  będą pasować do romantycznego stylu marki.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie