Nowa linia „Gift Shop Concept” w & Other Stories
„Gift Shop Concept” marki & Other Stories - Atelier w Sztokholmie / fot. materiały prasowe

Nowa linia „Gift Shop Concept” w & Other Stories

Od teraz można kupić upominki z metką skandynawskiej marki!
22.02.2017

Pierwsze zakupy w jedynym póki co sklepie & Other Stories w Polsce robiliśmy już w listopadzie (debiut marki na naszym rynku był jednym z najgłośniejszych wydarzeń minionego roku). Ci, którzy zdążyli już zakochać się w świetnej jakości ubraniach, zwracających uwagę dodatkach, superstylowym obuwiu i kosmetykach w pięknych opakowaniach, teraz mogą się także zaopatrzyć w prezenty dla najbliższych. W dodatku na każdą okazję! Już w marcu do swojej oferty skandynawski brand doda linię Gift Shop Concept. Będzie ona dostępna zarówno w warszawskim salonie, jak i online.

Znajdzie się w niej wszystko, co zachwyci miłośników pięknych (i jednocześnie praktycznych!) przedmiotów. Będzie papeteria, wszelkiego rodzaju etui, m.in. na telefon (35 PLN), notatniki (100 PLN), elementy dekoracyjne w rodzaju mosiężnego stojaka na długopisy (120 PLN) czy kuli (80 PLN), której można użyć jako przycisku do papieru albo podpórki do książek, a nawet akcesoria podróżne, np. torebkę z przegródkami (385 PLN). Linię zaprojektowały paryskie i sztokholmskie atelier, które także przygotowują regularne kolekcje odzieżowe marki. Każde z nich podeszło do tematu po swojemu, dzięki czemu propozycje różnią się od siebie.

fot. materiały prasowe


Paryż to głównie błękitny, marmurkowy wzór (teczka z kolorowymi tasiemkami!), a także takie kolory jak biel i czerwień, kojarzone z barwami narodowymi Francji. Sztokholmska część kolekcji to z kolei inspiracje zaczerpnięte z natury, a także nowatorskie podejście do kolorów i nadruków. Marka & Other Stories, nie chcąc, by utalentowani twórcy Gift Shop Concept pozostali anonimowi, przedstawia ich w serii krótkich filmików. Wśród osób stojących za „upominkową kolekcją” są m.in.: projektantka Sophie z paryskiego atelier oraz architektka Julia ze Sztokholmu.

My mamy przyjemność przedstawić Wam obie panie (wideo poniżej!) i zapowiedź tego, co już niebawem każde z Was będzie chciało mieć na swoim biurku.


Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie