5 najbardziej instagramowych kawiarni w Warszawie
Krem Warszawa / źródło: instagram.com/krem_warszawa

Lifestyle

5 najbardziej instagramowych kawiarni w Warszawie

Gwarantowana dobra kawa i piękny wystrój!
07.03.2017

W stolicy jest pełno miejsc, w których napijemy się dobrej kawy. Ale nawet najlepsza kawa będzie smakować jeszcze lepiej w designerskim wnętrzu. Te zapewni nam pięć warszawskich kawiarni. Jeżeli jeszcze w jakiejś nie byliście, musicie jak najszybciej nadrobić zaległości.

 

Krem, ul. Śniadeckich 18

Otwarte niedawno, bo w połowie lutego, wywołało sporo zamieszania na kulinarnej mapie Warszawy. To bistro, w którym warto spróbować nie tylko kawy. Krem serwuje francuskie klasyki, m.in. kanapki croque madameraceltte czy talerz serów. A wszystko w nowoczesnym, jasnym wnętrzu. Francuska kuchnia i warszawski wystrój – jesteśmy na tak!

STOR Cafe, ul. Tamka 33

Powiśle słynie z kameralnych kawiarni. Jedną z nich jest STOR Cafe. Napijecie się tam kawy z berlińskiej palarni, różnego rodzaju herbat oraz zjecie dobre ciastko lub kanapkę. Urządzona w wielkomiejskim stylu, sprawia, że można tam przesiadywać godzinami. Co więcej, słynna witryna z napisem STOR Cafe robi furorę na Instagramie.

 

Warszawski Lukier, ul. Hoża 5/7

Kojarzycie hasztag foodporn? Jeżeli mielibyśmy jednym słowem opisać Warszawski Lukierto byłoby trafne określenie. To wymarzone miejsce wszystkich łasuchów specjalizujące się w tzw. freakshake'ach – mlecznych, słodkich koktajlach z górą (dosłownie) dodatków. Pastelowe wnętrze jest równie intrygujące, a prawdziwym hitem są huśtawki!

 

Palmier, ul. Żurawia 6/12

Jedno z najmodniejszych miejsc w stolicy. Kawiarnia, brasserie i bar w jednym, serwuje kuchnię francuską. Wystrój przypomina paryskie bistro, przestronne i wypełnione palmami! Nie zapomnijcie zrobić zdjęcia na Instagram.

 

Juice Press People, ul Bracka 18

Zdrowe jedzenie opanowało Instagram. W wegetariańskiej knajpie, usytuowanej w kamienicy, zjecie m.in. smoothie bowl czy owsiankę. Napijecie się także świeżych, detoksujących soków. Klimatyczny wystrój Juice Press People oraz pięknie przygotowane posiłki zdecydowanie zachęcają do odwiedzin.

 

Zobacz także: Co twoja kawa mówi o twoim stylu?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo