Modelka oskarżona o... pogrubienie przyjaciółki na ich wspólnym zdjęciu
źródło: instagram.com/georgiagibbs_

Lifestyle

Modelka oskarżona o... pogrubienie przyjaciółki na ich wspólnym zdjęciu

Skorzystała z Photoshopa?
20.03.2017

Po tym jak australijska modelka Georgia Gibbs opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją najlepszą przyjaciółką, Kate Wasley, w internecie rozgorzała dyskusja. Wszystko przez to, że dziewczyny skrajnie różniły się pod względem sylwetki. Gibbs zarzucono, że użyła Photoshopa i pogrubiła koleżankę. Albo wyszczupliła siebie, by wypaść korzystniej. Czy to prawda?

Modelka zdecydowanie zaprzecza. „To moja najlepsza przyjaciółka, jak mogłabym zrobić coś takiego?” – pyta. Faktem jest, że ona nosi rozmiar 6, a jej towarzyszka 16. I nie ma w tym nic dziwnego, w końcu kobiety mają różne sylwetki. Australijka twierdzi, że sedno problemu tkwi gdzie indziej – z powodu lansowanego w mediach ideału piękna ludzie nie są przyzwyczajeni do oglądania na zdjęciach takich różnic w wyglądzie.

 

Spend your time with people that make your heart sing @any.body_co #LoveAnyBODY

A post shared by Any Body(@any.body_co) on Mar 15, 2017 at 5:22pm PDT


W reakcji na całe zamieszanie dziewczyny założyły nowe, wspólne konto na Instagramie @any.body_co. Na jednym ze zdjęć ponownie sfotografowały się w bikini, a w opisie możemy przeczytać apel, by na pierwszym miejscu stawiać własne zdrowie i nie zamartwiać się tym, co o nas myślą inni. „Chcemy, by kobiety przestały porównywać się ze sobą i doceniły, że są piękne, każda na swój sposób”, tłumaczą przyjaciółki. Profil już polubiło ponad 83 tysiące osób!

 

 

And then sometimes.. It's just the small things @any.body_co #LoveAnyBODY

A post shared by Any Body(@any.body_co) on Mar 9, 2017 at 5:43pm PST

 

Zobacz także: Nike wypuszcza pierwszą kolekcję plus size!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo