Ile kosztowałyby mieszkania z seriali, gdyby były prawdziwe?
fot. materiały prasowe

Ile kosztowałyby mieszkania z seriali, gdyby były prawdziwe?

Z kawalerką Carrie Bradshaw na czele!
27.03.2017

Amerykański tabloid New York Post postanowił sprawdzić, ile trzeba byłoby zapłacić za apartamenty, które znamy z seriali, takich jak: Seks w wielkim mieście czy Przyjaciele. Przekonajcie się, czy byłoby Was stać, by zamieszkać w jednym z nich.

 

Kawalerka Carrie Bradshaw, Seks w wielkim mieście

Czynsz, jaki za swoje gniazdko na Manhattanie płaciła najsłynniejsza kolekcjonerka butów, rzekomo wynosił 700 dolarów. Ale dziś za pokój z łazienką i garderobą trzeba byłoby zapłacić znacznie więcej, bo od 2,5 do 2,9 tysięcy. Chociaż, biorąc pod uwagę rozmiar garderoby Carrie, bardziej prawdopodobne byłoby 3,5 tysiąca miesięcznie.

 

źródło: HarpersBazaar.com

 

Mieszkanie z Jak poznałem waszą matkę

Koszt zamieszkania w dwóch pokojach z łazienką na nowojorskiej Upper West Side wynosi od 2,5 do 3 tysięcy dolarów miesięcznie. Na zachętę podpowiadamy, że w tych z serialu zmieściła się niemal cała obsada!

 

źródło: HarpersBazaar.com

 

Apartament Moniki z Przyjaciół

Dwa pokoje z łazienką w lofcie, w którym mieszkały Monica i Rachel z Przyjaciół, zostały zlokalizowane w West Village pod adresem Bedford Street 90 (sam serial kręcono w Los Angeles). Za pokój z łazienką w tej okolicy życzą sobie prawie 3 tysiące dolarów. Ale biorąc pod uwagę, że apartament Moniki był nieco większy i wyposażony w niemały taras, można zakładać, że byłby wart co najmniej 1000 dolarów więcej.

 źródło: HarpersBazaar.com

Dom Lorelai z Kochanych kłopotów

Miasteczko Stars Hollows naprawdę nie istnieje, więc trudniej powiedzieć, jaki jest koszt zamieszkania w tej okolicy. Ale biorąc pod uwagę, jego położenie w stosunku do prawdziwych miejsc wspomnianych w serialu, można przypuszczać, że cena za podobny dom z dwiema sypialniami i łazienką (np. w Connecticut) plasuje się między 400 tysięcy do miliona dolarów. Zainteresowani?

 

źródło: HarpersBazaar.com

Zobacz także: Agent nieruchomości zdradza, jak domy kupują gwiazdy!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie