Słynna nowojorska blogerka zaprasza do swojego mieszkania
źródło: Instagram.com/lainyhedaya

Lifestyle

Słynna nowojorska blogerka zaprasza do swojego mieszkania

Jak się okazuje ma wyczucie stylu nie tylko w kwestii garderoby!
20.04.2017

Jak mieszka Lainy Hedaya?

Do tej pory jej mieszkanie mogliśmy od czasu do czasu zobaczyć, przeglądając zdjęcia na jej instagramowym profilu (podobnie jak reszta 154 tysięcy obserwujących ją osób). Tym razem Lainy Hedaya, założycielka bloga hauteinhabit.com, zaprezentowała swoje cztery kąty w pełnej krasie.

 

Nowojorski apartament robi wrażenie. Choć dominuje w nim biel, trudno mówić o skandynawskim minimalizmie. To zasługa wszechobecnych w mieszkaniu obrazów (dwa z nich blogerka namalowała sama), fotografii (autorem zdjęcia nad kominkiem jest jej ojciec) oraz oprawionych w zdobne ramy kolaży zdjęć wyciętych z magazynów o modzie. Może niebawem na ścianach zawiśnie także ulubieniec Lainy – Henri Matisse?

 

„Mój dom jest jak Nowy Jork, przyznaje blogerka „przenikają się tu różne style, mieszają się kolory, historia spotyka z nowoczesnością. Kiedyś lubiłam bardzo nowoczesne wnętrza, ale dziś wolę te bardziej przytulne, klimatyczne. Dopiero w nich naprawdę można poczuć się jak w domu. Dlatego kolekcjonuję designerskie bibeloty i... świece. Tych ostatnich mam naprawdę dużo”, wyznaje.

 

W mieszkaniu u Pernille Teisbaek.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo