Gigi Hadid i jej sposób na noszenie szpilek
Gigi Hadid na pokazie Fendi na jesień-zimię 2017/2018

Lifestyle

Gigi Hadid i jej sposób na noszenie szpilek

Jeden trik, który sprawi, że poczujesz się pewniej na obcasach
18.05.2017

Wydłużają nogi, wysmuklają i dodają pewności siebie. Jednak chodzenie w szpilkach nie jest prostą sprawą i nie należy do najwygodniejszych. Obciąża również kręgosłup, dlatego w butach na wysokich obcasach należy zadbać o swój komfort. Wie o tym Gigi Hadid, która ze szpilkami ma do czynienia niemal cały rok.

 

Zayn Malik zrobił Gigi Hadid uroczą niespodziankę. 

 

Nerwy na wybiegu

Na początku kariery krytykowano ją za sposób, w jaki poruszała się na wybiegu. Gigi zdawała sobie sprawę z tego, że nie radzi sobie najlepiej na wysokich obcasach, i zmieniła to. W wywiadzie dla amerykańskiego wydania Harper's Bazaar zdradziła, co pomogło jej lepiej wypadać na wybiegu. „Mam płaskostopie i wysokie podbicie od grania w koszykówkę. Mój chód się poprawił, ponieważ nauczyłam się, jak prawidłowo wypełniać buty”, tłumaczy 22-letnia modelka. Całą tajemnicą jest więc dobór właściwych wkładek do typu stopy. Dlatego, jeżeli Wasze nogi nie lubią obcasów, powinniście zainwestować w specjalne wkładki żelowe do szpilek. Nie dość że amortyzują one podbicie, to jeszcze ograniczają przesuwanie się stopy w przód, zapobiegając w ten sposób uciskowi palców.

Gigi przyznaje, że mimo wszystko pokazy są dla niej stresujące. „Zawsze jest coś, jakaś mała rzecz – niewygodne buty czy zbyt ciężka sukienka. Na wybiegu trzeba być mocno skupionym, aby wszystko wypadło dobrze”.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo