14 najbardziej instagramowych gadżetów plażowych
źródło: Instagram.com/neonjam

Lifestyle

14 najbardziej instagramowych gadżetów plażowych

Bardzo fotogeniczne!
02.06.2017

Wiadomo, że zdjęcia z wakacji najlepiej się lajkują na Instagramie. Dlatego jeśli chcecie zyskać więcej followersów, koniecznie zaopatrzcie się w wakacyjne gadżety, które pomogą wam wyglądać dobrze na plaży. Piękne ręczniki, bidony, dmuchane materace i koła ratunkowe.

Lato w pastelach

Pomimo turkusowej wody na zdjęciach z egzotycznych plaż i luksusowych basenów jest przede wszystkim… różowo. To zasługa nadmuchiwanych flamingów z brytyjskiej sieciówki Primark – obowiązkowego plażowego gadżetu topowych blogerek, który w ostatnim czasie zawojował Instagramem. Ale jak się okazuje, rośnie mu konkurencja. Nie mniej cukierkowa i bardzo glamour. Choć znajdzie się coś także dla miłośników fast foodów.

Apetyt na dobre zdjęcia

Materac w kształcie pizzy? Bardzo proszę. Mniej kaloryczny odpowiednik? Wielki soczysty ananas. A do kompletu pakowna torba-lodówka w kształcie apetycznego arbuza. Spożywczych inspiracji jest zresztą więcej.

 

Haute-couture na plaży wg Kendall Jenner - jest hit!

Kto nie chciałby wygrzewać się na słońcu, leżąc na wielkim lukrowanym donucie? Albo oczyścić się z piasku gąbką w kształcie loda? W tym roku to możliwe. Zajrzyjcie do naszej galerii i wybierzcie gadżet dla siebie. Efektowne zdjęcia na Instagramie gwarantowane! A ile przy tym zabawy.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo