Zaaranżuj mieszkanie jak paryżanka
źródło: Instagram.com/sabinasocol

Lifestyle

Zaaranżuj mieszkanie jak paryżanka

Zainspiruj się domem francuskiej gwiazdy Instagrama
13.08.2017

Paryska it girl zaprasza do siebie

Dziennikarka i gwiazda social mediów (jej profil obserwuje już ponad 100 tysięcy osób!) jest kolejnym żywym dowodem na to, że to właśnie influencerki modowe dyktują teraz trendy... wnętrzarskie. Sabina Socol, bo o niej mowa, równie często co stylizacjami chwali się bowiem swoim paryskim apartamentem (a także pięknymi wnętrzami, w których ma okazję przebywać podczas licznych podróży po świecie). W końcu również w ten sposób może wyrazić siebie!

Ostatnio do domu zaprosiła Harper's Bazaar i opowiedziała o swoim stylu. Przeczytajcie, co lubi, jakimi przedmiotami się otacza, a przede wszystkim jak jej francuski rodowód wpływa na to, jak urządza mieszkanie. Może warto pójść w jej ślady?

 

Jak opisałabyś swój styl?

Myślę, że przede wszystkim jest bardzo kobiecy. Nie lubię czuć się przebrana (jak większość paryżanek – przyp. aut.), więc często noszę klasykę, ale z „sexy twistem”. Lubię szpilki oraz dekolty w kształcie litery V. A od czasu do czasu sięgam także po ubrania i dodatki vintage.

 

#tb

A post shared by Sabina Socol (@sabinasocol) on Jul 25, 2017 at 11:55pm PDT

 

10 kont na Instagramie, które powinni obserwować miłośnicy pięknych wnętrz

 

Określiłabyś go jako francuski?

Bez wątpienia wpływ na niego ma moje pochodzenie. Choć nie jest prawdą, że wszystkie Francuzki ubierają się tak samo. Jest jednak coś, co nas łączy – odrobina luzu. Nie lubimy wyglądać, jakbyśmy za bardzo się starały. Tą samą zasadą kierujemy się w aranżacji wnętrz.

 

Thank you for the most beautiful flowers @tara_jarmon @amandinefl @wondaland8

A post shared by Sabina Socol (@sabinasocol) on Mar 18, 2017 at 3:03am PDT

Jak byś określiła styl twojego mieszkania?

Od razu widać moje zamiłowanie do rzeczy vintage (może aż za bardzo?). Jestem prawdziwą kolekcjonerką rzeczy z przeszłością. Nie tylko ubrań (markowych lub nie), ale i elementów wystroju wnętrz. Prawie wszystkie moje meble są vintage (duński design z lat 50.)! Zestawiam je z tymi od projektantów. Nie powiedziałam jeszcze jednak ostatniego słowa – wciąż jest wiele rzeczy, które chciałabym zmienić.

 

Back to Paris in the @beldy_paris home

A post shared by Sabina Socol (@sabinasocol) on May 1, 2017 at 3:48am PDT

Ulubiona rzecz, jaką masz w mieszkaniu?

To się zmienia, bo nieustannie poszerzam swoją kolekcję o nowe przedmioty. W tej chwili przeżywam zauroczenie ceramiką francuskiej marki Astier de Villate. Mam już kilka wazonów i talerzy, ale coś czuję, że na nich nie poprzestanę. Uwielbiam też białą lampę marki Artemide, którą dostałam w prezencie urodzinowym od przyjaciół. Teraz marzę o marmurowej kulce Knoll. Wcześniej śniłam o krzesłach od Kaia Kristiansena i nareszcie są moje! Jak widzisz, jest tego sporo.

 

Źródło: HarpersBazaar.com

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo