Najmodniejszy dodatek roku nie jest tym, co myślisz
fot. Getty Images

Najmodniejszy dodatek roku nie jest tym, co myślisz

A może już go używasz i nawet o tym nie wiesz?
24.08.2017

Myślicie, że w 2017 roku to designerska torebka lub drogie buty stanowią o statusie społecznym? Nic z tych rzeczy. Najgorętszym dodatkiem ostatnich miesięcy nie jest… ekologiczna butelka na wodę. 

Najmodniejszy dodatek roku 2017

Nosimy ją nie tylko na siłownię czy w podróży. Używamy jej tak często, że staje się nieodzowną częścią naszej codzienności i niezbędnym elementem naszej stylizacji. Według specjalistów od wizerunku butelka wielorazowego użytku jest dziś tym, czym jeszcze kilka lat temu była… nieśmiertelna tote bag.

W dodatku butelka na wodę, bidon z kolorowym korkiem czy butelka z filtrem mówi o nas więcej niż ciuch z metką znanego projektanta. To wyraźny sygnał, że jesteśmy świadome problemów, z jakimi boryka się Ziemia, że żyjemy w zgodzie z przyrodą, że jesteśmy eko. A do tego pamiętamy o odpowiednim nawadnianiu organizmu…

 

Chcesz mieć płaski brzuch? Koniecznie unikaj tych produktów

 

Popularności temu trendowi przysporzyły na pewno gwiazdy, które uwielbiają żyć w zgodzie z naturą. Gisele Bündchen, Emily Ratajkowski czy Reese Witherspoon to tylko niektóre z nich. Marki podchwyciły tę tendencję i aktualnie prześcigają się w produkcji najciekawszych modeli. Tak, modeli butelek :-)

Trend ten wiedzie prym przede wszystkim w USA, jednak Polska goni modę zza oceanu. Jesteśmy pewne, że w swoim otoczeniu bez problemu znajdziecie znajomych, którzy/które nie mogą rozstać się ze swoim ulubionym dodatkiem sezonu. Kto by pomyślał, prawda? 

 


Od lewej: MukMuk.pl, ok. 29 zł, KOR ONE, ok. 119 zł, Butelka na wode BRITA, ok. 49 zł, DAFI, ok. 29 zł 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie