Fani „Gry o Tron” częściej uprawiają seks?
źródło: Instagram.com/daniellandrei

Lifestyle

Fani „Gry o Tron” częściej uprawiają seks?

Potwierdzone przez... naukowców!
25.08.2017

Nie da się ukryć, że aby oglądać legendarny już serial, lepiej mieć skończone 18 lat. W końcu „momentów” tam nie brakuje. A skoro tak, nie dziwi więc, że myślimy później tylko o jednym... 


Sexy ankieta

Do intrygujących wniosków doszli naukowcy, którzy na potrzeby portalu randkowego Singles of America, przeprowadzili ostatnio nietypową ankietę wśród ponad 5 000 swoich użytkowników. Wyniki? Single, którzy regularnie oglądali Grę o Tron, w minionym roku aż o 61% częściej uprawiali seks niż ci, którzy nie są fanami tego serialu. I aż 81% z nich mogło pochwalić się udaną randką. Częściej zdarzyło im się też spędzić noc z jednym ze swoich przyjaciół, a także... nagrać chwile uniesienia.

 

Te książki trzeba przeczytać, żeby być bardziej sexy!


Przy okazji sprawdzono także inne zależności. Okazało się, że fani Gry o Tron nie tylko mają bogatsze życie miłosne, ale i... więcej zarabiają. Są także lepiej wykształceni, a także – co ciekawe – częściej jeżdżą na nartach.

Jeśli nie macie więc planów na dzisiejszy wieczór, polecamy... spędzić go przed małym ekranem. Z pewnością zaprocentuje to w przyszłości.

 

10 randkowych aplikacji dla singli

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo