Najpiękniejsze gadżety do domu z metką topowych designerów
kolaż: redakcja

Lifestyle

Najpiękniejsze gadżety do domu z metką topowych designerów

Twoje mieszkanie zasługuje na piękne akcesoria
03.09.2017

Potrzebujemy nie tylko pięknych ubrań, ale po prostu otaczać się pięknem. Wiedzą o tym doskonale znani kreatorzy mody, który coraz częściej projektują także przedmioty codziennego użytku. Nie są to jedynie akcesoria i gadżety… designerski asortyment obejmuje również większe gabaryty, jak sofy, fotele czy krzesła. 

Dom jest dla nas dla nas ważnym miejscem. Staramy się więc tak urządzić jego wnętrza (nie tylko w klimacie hygge), by czuć się w nich dobrze. Przedmiot z designerską metką będzie więc w naszym domu czymś w rodzaju wisienki na torcie… 

Designerskie dodatki do domu

Niedawno pisałyśmy, że dom mody Gucci zaprojektował kolekcję mebli, która przypadnie do gustu prawdziwym ekstrawagantom. Jednak Gucci Décor to nie jedyna propozycja na rynku. Dolce & Gabbana w kolaboracji z marką Smeg stworzyła niesamowite ekspresy do kawy, a nawet model lodówki w charakterystyczny dla duetu wzór – inspirowany kochaną przez nich Sycylią.

W Hiszpanii Agatha Ruiz de la Prada ma pełen repertuar: od ręczników po meble. W Polsce niezwykle popularne były jej ekspresy do kawy stworzone do spółki z marką Krups. 

Na rynku dostępna jest moc designerskich perełek wnętrzarskich... od Hermès, przez Fendi, Christiana Lacroix na Ralphie Laurenie kończąc.

Zobaczcie, co dla Was wyszukałyśmy!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo