Zapomnijcie o brylantach! To właśnie o tych pierścionkach zaręczynowych marzą teraz dziewczyny
fot. Etsy.com/MinimalVS

Lifestyle

Zapomnijcie o brylantach! To właśnie o tych pierścionkach zaręczynowych marzą teraz dziewczyny

Jesteście na tak?
10.09.2017

Wśród najważniejszych trendów ślubnych 2017 roku królują sukienki boho (najlepiej o fasonie off-shoulder), naturalne fryzury i dużo zieleni na weselnym stole. Zanim jednak staniemy na ślubnym kobiercu, niezbędny jest on. I tym razem nie mamy na myśli księcia z bajki (w końcu to chyba oczywiste), ale odpowiedni pierścionek zaręczynowy. O jakim marzą teraz najbardziej stylowe dziewczyny? Przychodzimy z pomocą.

Dzikość w sercu

Tym razem klasyczne pierścionki z brylantem schodzą na drugi plan. Jeśli diament, to tylko nieoszlifowany. W tym sezonie o szybsze bicie serca przyprawiają nas bowiem pierścionki wysadzane kamieniami, które, choć szlachetne, są jak najbardziej surowe. Diamenty, rubiny, szafiry i inne drogocenne klejnoty kształtem przypominają raczej zwykłe kamyki, jakie napotykamy choćby na górskich szlakach. Obróbka? Zapomnijcie. Wystarczy towarzystwo szlachetnego złota. 

Raw rings – najnowszy trend wśród pierścionków zaręczynowych

Nasi koledzy zza oceanu na takie pierścionki mają osobną nazwę – raw rings (czyli właśnie surowe). To właśnie pod tą kategorią należy szukać pierścionków w butikach online specjalizujących się w rękodziele. Najlepszy przykład? Etsy.com – to właśnie tam jest ich największy wybór. A gdy znajdziemy już ten jedyny, z decyzją lepiej nie wahać się zbyt długo. Pierścionki cieszą się powodzeniem i znikają jak świeże bułeczki, a najczęściej występują w pojedynczych egzemplarzach. Dzięki temu są jeszcze bardziej wyjątkowe!

 

Najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na świecie

 

 

fot. Etsy.com/byAngeline

fot. Etsy.com/byAngeline

fot. Etsy.com/ASecondTime

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo