Minimalistyczna kolekcja Eve Sleep i Folk Clothing, która pomoże nam przetrwać jesienne wieczory
Folk x Eve / fot. materiały prasowe

Lifestyle

Minimalistyczna kolekcja Eve Sleep i Folk Clothing, która pomoże nam przetrwać jesienne wieczory

Zobaczcie ich wspólną linię bielizny nocnej
21.09.2017

Eve Sleep x Folk Clothing

Jeszcze ich nie znacie? Pora nadrobić zaległości. Zwłaszcza, jeśli jesteście miłośniczkami minimalizmu i cenicie sobie tradycyjne rzemiosło. Bo właśnie w tym duchu tworzą te dwie brytyjskie marki.

 

Eve Sleep to inicjatywa dwóch chłopaków o polskich korzeniach, Janka Bagniewskiego i Kuby Wieczorka. Ich flagowy produkt to... materac, który – choć prosty – pozwala się dobrze wyspać. To od niego wszystko się zaczęło. Dziś w ofercie marki znaleźć można także poduszki, kołdry i inne elementy wyposażenia sypialni. Teraz również – kolekcję bielizny nocnej. To właśnie efekt ostatniej współpracy z Folk Clothing – istniejącym od 2012 roku brandem specjalizującym się w ubraniach o nieskomplikowanych krojach, za to z wysmakowanymi detalami inspirowanymi architekturą.

 

Modnie po domu? Zobaczcie propozycje Zara Home

 

W ich wspólnej kolekcji znajdziemy więc zarówno pościel, jak i... skarpetki, które wraz z nadejściem chłodniejszych dni założymy do spania. Gwiazdą są klasyczne białe piżamy składające się z marynarki i spodni wykończonych kontrastową, granatową lamówką i wykonanych ze stuprocentowej bawełny. Zarówno dla niej, jak i dla niego. Alternatywa? T-shirty w graficzne wzory noszone w duecie z luźnymi spodniami (z powodzeniem można je włożyć także w ciągu dnia!).

 

Ich swobodny, a jednocześnie niepozbawiony elegancji charakter doskonale obrazuje klimatyczna sesja zdjęciowa oraz towarzyszące jej wideo. Które, jako że zrealizowane na łonie natury (w lesie i nad morzem), od razu wprowadzają nas w błogi nastrój, sprawiając, że już jesteśmy wypoczęci. Zresztą, zobaczcie sami! Najlepiej – przed położeniem się do łóżka.

 

Stylowy odpoczynek z Moye

 

źródło: YouTube.com

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo